رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
سروش خطابی

مشکل در خروجی گرفتن از افترافکت cc 2015

سوال

سلام به همه دوستانم در انجمن تایم کد 
من ورژن افترم رو از C6 به CC تغییر دادم و حالا با یه مشکل روبرو شدم ... خیلی در نت دنبال راه حل گشتم که مزاحم وقت دوستانم نباشم اما راه به جایی نبردم 
مشکل من خروجی گرفتن با کدک H.264 به صورت فرمت mp3 هست 
در منوی جدید CC (اینطور که من متوجه شدم ) باید وارد Preferences شد و از بخش Output تیک آخر رو اضافه کرد تا تمام کدک ها به نرم افزار اضافه بشه 
اما نرم افزار من این مورد رو در Output نداره !!!! اول فک کردم بد نصب شده و دوباره نصب کردم بعدش CC 2014 رو ریختم ... نشد که نشد 
حالا مجبورم از منوی اصلی QuickTime رو انتخاب کنم و از بخشی که فرمت ها رو تغییر میده H.264 رو قرار بدم که نتیجه اش یه فایل mov هست با یه حجم 2 گیگی برای یه اسلایدر 1 دقیقه ای 
عکس این بخش نرم افزارم رو میذارم که ببینین 
ممنون میشم دوستان اگر به این مورد برخورد کردن من رو راهنمایی کنن 
با سپاس 

سروش خطابی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

اون گزینه ای که می فرمائید "Enable Show Deprecated Formats" بود که در نسخه های cs در آدرس زیر قرار داشت.

در نسخه های CC، ادوب نقش نرم افزار Adobe Media Encoder را پررنگ تر کرد. طوری که در نسخه cs، این نرم افزار همراه با پریمیر ارائه می شد. اما در نسخه CC به صورت یک نرم افزار مستقل قابل نصب می باشد.

به همین دلیل تنها فرمت های رایج (intermediate formats)در افترافکت باقی ماند و برای کدک های دیگر باید از ادوب اینکدرکمک بگیرید. روش کار هم بسیار ساده است. ابتدا این نرم افزار را از دانلود کنید و سپس از طریق آموزش زیر خروجی را از افترافکت به اینکدر لینک بدهید. یکی از مزایایی که خود شرکت ادوب در این خصوص به اون اشاره کرده این است که، با این کار هم زمان که ادوب اینکدر درگیر پروسه رندرینگ است، کاربر می تونه از افترافکت استفاده کنه. مزیتی که وقتی رندر رو به عهده افترافکت می گذارید از اون محروم هستید.

و توضیح خود ادوب در این زمینه:

نقل قول

All Adobe video products are intended to target consumer formats through Adobe Media Encoder since CC 2014, After Effects has almost only intermediate formats now in its internal renderer (which is essentially the exact same thing as the one in AME).

Instead of clicking on "Add to Render Queue" you click on "Add to Media Encoder Queue" and in AME you will have all the formats you had before and even a few more.

This has the advantage that you can continue working on your project while AME is rendering your composition. No need anymore for a background render plugin.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

درود.

دوست عزیز انصافا دقت کردید سوالتون رو تو چه بخشی مطرح کردید؟!!! تو بخش مشکلات اندروید!!! لطفا دقت کنید در چه بخشی تاپیک باز میکنید.

تاپیک منتقل شد به بخش پرسش و پاسخ افترافکت.

حالا بریم سراغ مشکل شما. اولا این عکسی که فرستادید و کلا این بخش ربطی به خروجی که شما میخوای بگیری نداره.

دوما، شما MP3 میخواید یا MP4؟ اولی فرمت صداست و دومی یک فرمت تصویری. برای گرفتن خروجی mp3 فایل پیوست را دانلود نمائید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 3 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

درود.

دوست عزیز انصافا دقت کردید سوالتون رو تو چه بخشی مطرح کردید؟!!! تو بخش مشکلات اندروید!!! لطفا دقت کنید در چه بخشی تاپیک باز میکنید.

تاپیک منتقل شد به بخش پرسش و پاسخ افترافکت.

حالا بریم سراغ مشکل شما. اولا این عکسی که فرستادید و کلا این بخش ربطی به خروجی که شما میخوای بگیری نداره.

دوما، شما MP3 میخواید یا MP4؟ اولی فرمت صداست و دومی یک فرمت تصویری. برای گرفتن خروجی mp3 فایل پیوست را دانلود نمائید.

سلام و شب خوش 
من فکر میکنم تمام هوش و حواسم بود که از منوی انتخاب سایت محل مناسب رو پیدا کنم و فکر می کنم کار عجیبی هم نیست ... حالا اینکه چه اتفاقی افتاده نمیدونم 
طبعا اینکه کسی سوال از افتر داشته باشه و در بخش اندروید وارد بشه کمی غیر معقوله و فکر می کنم به دلیل تخصصی بودن این مطالب اغلب دوستان خیلی مشکل خاصی برای پیدا کردن منوی خودشون ندارن 
منتها ممکنه در یه لحظه اشتباه کلیک کنی روی منوی پایینی یا بالایی .... به هر حال یادمه که دنبال منو گشتم و دقیق انتخاب کردم اما سعی میکنم ازاین به بعد بیشتر دقت کنم 
ممنون از جواب شما اما من پاسخ خودم رو نگرفتم ... یه اشتباه تایپی داشتم که منظورم mp4 که به غلط mp3 نوشتم و بابتش عذر خواهم 
من با خروجی گرفتن مشکلی ندارم و این کار رو انجام دادم .... مشکل من اینه که در محیط CC کدک H.264 در زیر شاخه فرمت هام نیست و به خاطر همین مجبورم از منوی اصلی، QuickTime رو انتخاب کنم و از بخشی که فرمت ها رو تغییر میده H.264 رو قرار بدم که با این مدا خروجی  من mov میشه و سنگین 
اون عکسی هم که گذاشتم خواستم بگم منویی در بخش Edit>
 Preferences > Output نرم افزار CC 2015 هست که با تیک زدنش تمام کدک ها در منو باز میشه اما من در نسخه خودم نمی بینمش ... برای همین از نسخه خودم در بخش تنظیمات عکس گرفتم تا شما ببینین .... بنده هم می دونم اون عکس مربوط به خروجی گرفتن نیست و برای تنظیمات خروجی در بخش Edit نرم افزاره 
امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم 
سپاس از وقتی که گذاشتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری