رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
سروش خطابی

ادیت داینامیک رنگ و نور و تنظیمات فعال سازی CUDA

سوال

سلام و خسته نباشید 
مشکل من از جایی شروع شد که خواستم تنظیمات رنگ و نور ویدئو ام رو به صورت داینامیک انجام بدم چون دیده بودم که یک راش رو ادیت می کنن و این تغییرات روی بقیه کات ها انجام میشه با حالت داینامیک به صورتی که کالر کارکشن به صورت یک دست روی ویدئو اعمال میشه 
بعد از پرس و جو متوجه شدم که باید GPU رو فعال بکنم ... از طریق اموزش سایت شما فعال سازی cuda رو هم در پریمیر و هم افتر انجام دادم و گزینه هایی که خاموش بود حالا مشکلی ندارن و فعال هستن 
اینم مدل کارت گرافیکم هست Asus GTX750TI-PH-2GD5 هر دوی نرم افزار هام CS6

بعد وارد پریمیر شدم روی راش های تدوین شده یه New Layer  باز کردم و پلاگین Red Giant Color Suite Look را روی لایه اعمال کردم اما وقتی پنجره پلاگین مربوطه باز میشه صفحه سیاه نشون میده و نمی تونم ادیتم رو انجام بدم 
حالا نظرات زیادی بهم میدن 
1- کارت گرافیک اورجینال نیست 
2- کارت گرفیک آپدیت نیست 
3- پلاگین مربوطه درست عمل نمی کنه و غیره 

این موضوع من رو گیج کرده و راهی براش پیدا نمی کنم حتی امروز شک کردم که شاید اصلا کاری که من می خوام انجام بدم ینی ادیت یک راش و اعمال داینامیک روی بقیه ویدئوم اصلا ربطی به این موضوع نداره و باید از راه دیگری وارد شد 
امیدوارم که مشکلم رو درست بیان کرده باشم 
پیشاپیش از محبت شما سپاسگذارم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1

احتملا پلاگینتون درست عمل نمیکنه. یا اینکه کارت گرافیکتون قدرت پردازش preview رو نداره.

ضمنا من متوجه نشدم منظورتون از تصحیح رنگ داینامیک چیه؟!

بهتر اینه هر فیلتر رو روی یک پلان کپی کنید. نهایتا اگه دیدید مثلا چند تا پلان هست که با یک فیلتر جواب میده، روی همشون تک تک کپی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
در 2 ساعت قبل، سروش خطابی گفته است :

دوستی به من گفته بود که با درست کردن یه لایه Adjustment  در پریمیر خود نرم افزار ادیت انجام شده روی یه لایه رو به تمام پلان ها منتقل میکنه و بر اساس هر پلان کم و زیاد می کنه 
که فک می کنم همچین چیزی ممکن نیست 

به این شکل نیست. شما می تونی بجای اینکه یک فیلتر با تنظیمات خاص ش رو روی تک تک پلان ها کپی کنی، یه لایه Adjustment  بزاری در بالاترین تِرَک تایم لاینت، و اون فیلتر خاص روش. اینطوری فیلتر روی همه پلان های زیرش اعمال میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
در 11 ساعت قبل، media گفته است :

دوست عزیز اصلا" کارت 750 پریمیر را ساپورت نمی کند باید 770 یا 780 خریداری کنیذ در سایت ادوبی لیست کارت های گرافیک شتاب دهنده پریمیر موجود می باشد

اگر کودا رو ساپورت کنه می تونید از طریق همون اموزش ذکر شده به لیست پیش فرض ادوب اضافه کنید. ولی این ترفند کلا برای سری cs بود و کلا اون لیست روی cc دیگه وجود نداره و نمیشه تغییرش داد. در واقع ادوبی ها فهمیدند و از دسترسی خارجش کردند تا با برند و مارک هایی که به صورت رسمی اعلام میکنند فقط بشه کار کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
در در 1395/05/17, 01:28:19، media گفته است :

آیا   برای premiere cc  عرضه شده؟ اگر شده لطفا" لینک بگذارید سپاسگذارم

ورژن 2 راحت با CC کار میکنه. ولی یه جا خوندم ورژن 4 هم همینطوره. فقط خودم امتحان نکردم. در همه ورژن هاش برای دانلود گذاشته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/01/23, 00:11:58، Mohammad.Reza گفته است :

احتملا پلاگینتون درست عمل نمیکنه. یا اینکه کارت گرافیکتون قدرت پردازش preview رو نداره.

ضمنا من متوجه نشدم منظورتون از تصحیح رنگ داینامیک چیه؟!

بهتر اینه هر فیلتر رو روی یک پلان کپی کنید. نهایتا اگه دیدید مثلا چند تا پلان هست که با یک فیلتر جواب میده، روی همشون تک تک کپی کنید.

ممنون از راهنماییتون 
دوستی به من گفته بود که با درست کردن یه لایه Adjustment  در پریمیر خود نرم افزار ادیت انجام شده روی یه لایه رو به تمام پلان ها منتقل میکنه و بر اساس هر پلان کم و زیاد می کنه 

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

دوست عزیز اصلا" کارت 750 پریمیر را ساپورت نمی کند باید 770 یا 780 خریداری کنیذ در سایت ادوبی لیست کارت های گرافیک شتاب دهنده پریمیر موجود می باشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/05/16, 22:32:09، Mohammad.Reza گفته است :

سلام. اگه پلاگین های تنظیم رنگ و نور زیاد روش نیست ، زمان خروجی طبیعی نیست. البته رم تون واقعا 2 هست؟! خیلی کمه. حداقل 4 باید باشه.

با این حال، از تنظیمات خروجی تون یه عکس بگیرید بفرستید. ممکنه روی VBR 2PAss تنظیم ش کردید. واسه همینه طول میکشه.

در در 1395/02/28, 21:02:16، سروش خطابی گفته است :

ممنون از راهنماییتون 

با تشکر

در 16 دقیقه قبل، Mohammad.Reza گفته است :

ورژن 2 راحت با CC کار میکنه. ولی یه جا خوندم ورژن 4 هم همینطوره. فقط خودم امتحان نکردم. در همه ورژن هاش برای دانلود گذاشته شده.

ورژن 4 که Standalone  هست و پلاگین نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/01/16, 23:40:29، سروش خطابی گفته است :

سلام و خسته نباشید 
مشکل من از جایی شروع شد که خواستم تنظیمات رنگ و نور ویدئو ام رو به صورت داینامیک انجام بدم چون دیده بودم که یک راش رو ادیت می کنن و این تغییرات روی بقیه کات ها انجام میشه با حالت داینامیک به صورتی که کالر کارکشن به صورت یک دست روی ویدئو اعمال میشه 
بعد از پرس و جو متوجه شدم که باید GPU رو فعال بکنم ... از طریق اموزش سایت شما فعال سازی cuda رو هم در پریمیر و هم افتر انجام دادم و گزینه هایی که خاموش بود حالا مشکلی ندارن و فعال هستن 
اینم مدل کارت گرافیکم هست Asus GTX750TI-PH-2GD5 هر دوی نرم افزار هام CS6

بعد وارد پریمیر شدم روی راش های تدوین شده یه New Layer  باز کردم و پلاگین Red Giant Color Suite Look را روی لایه اعمال کردم اما وقتی پنجره پلاگین مربوطه باز میشه صفحه سیاه نشون میده و نمی تونم ادیتم رو انجام بدم 
حالا نظرات زیادی بهم میدن 
1- کارت گرافیک اورجینال نیست 
2- کارت گرفیک آپدیت نیست 
3- پلاگین مربوطه درست عمل نمی کنه و غیره 

این موضوع من رو گیج کرده و راهی براش پیدا نمی کنم حتی امروز شک کردم که شاید اصلا کاری که من می خوام انجام بدم ینی ادیت یک راش و اعمال داینامیک روی بقیه ویدئوم اصلا ربطی به این موضوع نداره و باید از راه دیگری وارد شد 
امیدوارم که مشکلم رو درست بیان کرده باشم 
پیشاپیش از محبت شما سپاسگذارم 

(متوجه شدم که باید GPU رو فعال بکنم ... از طریق اموزش سایت شما فعال سازی cuda رو هم در پریمیر و هم افتر انجام دادم )

این اموزش کجاست؟آموزش فعالسازی کودا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 13 دقیقه قبل، حنا گفته است :

(متوجه شدم که باید GPU رو فعال بکنم ... از طریق اموزش سایت شما فعال سازی cuda رو هم در پریمیر و هم افتر انجام دادم )

این اموزش کجاست؟آموزش فعالسازی کودا.

شما که فرمودید آموزش رو بررسی کردید و کودا فعال شده! یه آموزش فعال سازی کودا توی سایت بیشتر نیست.

دقیقا متوجه سوالتون نشدم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/05/17, 14:46:26، media گفته است :

ورژن 4 که Standalone  هست و پلاگین نیست

بله درسته. از ورژن 2 استفاده کنید.

البته ورژن 4 هم پلاگینش موجوده که انشالله به زودی در سایت قرار میدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری