• 0
playmax

مشکل در اجرای پریمیر

سوال

ارسال شده در

مشکل اجرا کردن نرم افزار پریمیر پرو رو دارم 

با کلیک بر روی آیکون نرم افزار این تصویری رو که ضمیمه کردم نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

اینطور که ارور میگه، نرم افزار ویندوز مدیا پلیر روی سیستم تون نصب نیست. یا اگه باشه ناقصه. بهتره هم ویندوز مدیا پلیر و هم رو نصب کنید.

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 1
در 11 ساعت قبل، media گفته است :

پریمیر خودش کدک های استاندارد و کارا جهت تدوین را ساپورت میکند من هر کدکی که نصب کردم دردسر ساز شده به همین خاطر است که شاید بهترین نرم افزار نمایش فیلم در یک سیستم تدوین vlc و quick time باشند

vlc نرم افزار هست. کدک نیست. کدک با فرمت یا نرم افزار مفاهیم شون فرق میکنند. البته  اگه منظورتون این هست که با نصب این نرم افزار ها کدک های استاندار تصویری به همراهش نصب می شوند، کاملا موافقم. من خودم بشخصه روی ویندوز VLC، QuickTIme  و Klight رو نصب میکنم و تمام. روی مک هم فقط Quicktime جواب تمام کارام رو میده.

بنظرم اگر کدک های klight رو بریزید هیچ مشکلی پیش نمیاد. مگه اینکه متفرقه از توی این سی دی های توی بازار نصب کنید که اونها رو تاحالا امتحان نکردم.

اساسا کدک یه کامپایلر برای ترجمه  هست. در نتیجه نصبش اتفاقی برای سیستم بوجود نمیاره. اگر شما به مشکل خوردید با ذکر دقیق خطا بگید تا بررسی کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

من همیشه فکر میکردم پریمیر به Quicktime احتیاج داره نه مدیا پلیر و کدک ها هم معمولا" دردسر ساز هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 3 ساعت قبل، media گفته است :

من همیشه فکر میکردم پریمیر به Quicktime احتیاج داره نه مدیا پلیر و کدک ها هم معمولا" دردسر ساز هستن

بستگی داره راش هاتون چه کدکی داشته باشند. ولی به طور پیش فرض در ویندوز به مدیا پلیر و در مک به Quick Time نیاز داره.

ضمنا کدک ها دردسر که ندارند هیچ، بودنشون دست شما رو در import و export باز می زاره.

Mohammad.Reza, media و alik پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

پریمیر خودش کدک های استاندارد و کارا جهت تدوین را ساپورت میکند من هر کدکی که نصب کردم دردسر ساز شده به همین خاطر است که شاید بهترین نرم افزار نمایش فیلم در یک سیستم تدوین vlc و quick time باشند

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

یک سیستم تدوین خودبه خود و در ذات خود حجم بالایی سافت ور  دارد و چون ما قانون کپی رایت نداریم دست دلباز هم هستیم در نصب برنامه من همیشه پس از نصب ویندوز آنرا آپدیت میکنم شاید مدیا پلیر هم آپدیت میشود بعد Vlc و  Quicktime را نصب و آپدیت میکنم و سپس سایر برنامه ها و هیچ مشکلی ندارم کدک ها را هر بار نصب کردم سیستمم کند شده و گاهی رنگ ها هم به هم میریزند همین Klight  هم همین مشکل را داشته به هر صورت با نصب و آپدیت این دو نرم آفزار هیچگاه مشکلی نداشته ام آیا کدک خاصی هست که برای نمایش آن نیاز به نصب کدک داشته باشم ؟

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

نه من تاحالا بهش بر نخوردم. وقتی به نرم افزار خاص رو نصب میکنید که طبیعتا با خودش کدک های همسازش رو نصب میکنه. زمانی اقدام به نصب کدک می کنید که قصد دارید قابلیت پخش فایل های تصویری دیگه رو به اون نرم افزار خاص بدید. مثلا، فرض کنید VLC رو نصب می کنید و این برنامه همه چیز رو برای شما باز می کنه بجز MKV . خوب دو راه حل دارید. یا یک پلیر دیگه هم در کنار VLC روی سیستم نصب کنید. یا با استفاده از نصب کدک بر روی VLC، قابلیت پخش فایل های MKV رو به این پلیر اضافه کنید.

البته مثال بود ها. وگرنه VLC که بیشتر کدک ها و فرمت های تصویری مرسوم رو ساپورت میکنه.

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری