رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
smhamed

کرک ادیوس 7.5 و بالاتر

سوال

با سلام.

بنا به پیشنهاد شما که فرمودین مشکلات نصب و اجرای ادیوس 7.5 رو در انجمن مطرح کنم، خدمت شما عرض کنم که من طبق راهنمایی‌های شما هم برنامه ادیوس و هم لودر رو در یک درایو نصب کردم و حتی برنامه GV رو از کنار ساعت بستم و لودر رو اجرا کردم، اما ابتدا پنجره خطای GV رو نشون میده و بعد پیغام میده: This seryal number is not valid yet

چون که شما گفته بودین همین نسخه رو با همین لودر نصب و اجرا کردین و هیچ مشکلی هم نداشتین، خواستم یک آموزش ویدیویی کامل از مراحل قبل و بعد از نصب و نکاتی که در مورد اجرای لودر باید انجام دهیم رو تو سایت بذارین تا ببینیم شما چطور برنامه رو نصب کرده و برنامه بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.

و آیا نسخه‌ ادیوس 7.53 با لودرش که گذاشتین، مشکل تاریخ سال 2016 رو ندارن و بدون مشکل اجرا میشه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام.

علت خطایی که به شما داده میشه، احتمالا بخاطر اینکه قبلا روی سیستم یه ورژن دیگه ادبوس داشتید. حالا که میاید پاکش کنید، اطلاعاتش کامل پاک نمیشه و در ریجیستری بقایایی ازش ماندگاره.

بهتر این هست مطمئن بشید که اثاری از ادیوس قبلی در سیستم وجود نداره. مراحل هم همونی هست که ذکر کردید و چیز خاص دیگه ای نداره.

در مورد تاریخ هم اگه به مشکل خوردید ورژن ادیوس 7.4 رو که جدیدا در سایت قرار دادیم رو دانلود کنید. مشکل تون برطرف میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری