رفتن به مطلب
انجمن تایم کد

Recommended Posts

همانطور که همه شما عزیزان میدانید یکی از روش هایی که برای جذب بازدید کننده سایت و همچنین افزایش سئو سایت استفده میشود فعالیت در شبکه های اجتماعی است که حرفه شما هر چیزی که باشد هر سئو کار حرفه ای این مورد را پیشنهاد میکند. فعالیت در شبکه های اجتماعی باعث افزایش قدرت سایت شما و در نتیجه رتبه بهتر سایت برای سئو و بهینه سازی آن خواهد شد.

یکی از شبکه های اجتماعی توییتر است.توییتر یکی از آخرین و عالیترین برنامه های وب 2 میباشد و ازدحام زیادی دارد. از نظر یک کارشناس سئو مهم است که توییتر این چنین ترافیکی دارد. بنابراین اگر هنوز اشتراکی در توییتر ندارید بهتر الان یکی باز کنید.

استفاده از توییتر آسان است و این باعث مشهور شدن آن شده است. توییتر اکنون مطابق روز است بنابراین از لحظه لحظه ببرید. حتی سازندگان توییتر پذیرفته اند که مانند MySpace و بقیه برنامه های وب 2، توییتر هم ناچارا روزی از مد می افتد. پس عجله کنید و مقداری ترافیک برای الان که هنوز فصل آن است، بگیرید.

استفاده از توییتر آسان است و بسیار توانا می باشد. شما ممکن است به یکی دو ساعت زمان احتیاج داشته باشید تا با عملکرد پایه ای توییتر و بعضی از اضافات آن آشنا شوید اما میتوانید قدرت آن را تحت کنترل در آورید حتی اگر آن را خیلی خوب نمی شناسید.

از دیگر شبکه های اجتماعی قوی و قدرتمند فیسبوک را میتوان مثال زد.که تبدیل به یک شبکه اجتماعی فوق العاده قوی و مشهور در جهان شده است.طوری که حتی کودکان نیز در آن جزو هستند!هیچ کدام از شبکه های اجتماعی در دنیا به اندازه اشبکه فیسبوک مشهور نشدند.حال دلایل آن بسیار گسترده است و نمیخواهیم در این مقاله آن ها را برشمریم.اما استفاده از فیسبوک برای تجارت تان میتواند تا حد بالایی در سئو و بهینه سازی سایت تان تاثیر گذار باشد.

مانند توییتر، فیسبوک نیز یکی از چندین راه بدست آوردن ترافیک سایت میباشد. بسیاری از بازارها معتقدند ترافیک حاصل از فیسبوک، توییتر و بقیه شبکه های اجتماعی اصلی برای افزایش ترافیک سایت از گوگل، فقط وابسته به زمان است

درحالیکه این زمان ممکن است برسد، این را به عنوان یک قول نپذیرید که حتی اگر همه چیز را درست انجام داده باشید، فیسبوک، توییتر و یا هر سایت مشابه معجزه ترافیکی برای شما انجام دهند. برای بعضی از افراد فیسبوک به خوبی عمل میکند و برای بعضی دیگر اصلا به کار نمی آید. برای توییتر هم همین طور است. شما نمیتوانید بدانید که فیس بوک یا توییتر بتوانند ترافیک شما را زیاد کنند. به هر حال هر دو در گرفتن امتیازات سئو سایت تاثیر گذار خواهند بود. فقط هر دو را امتحان کنید و ببنید که کدام برای شما کار میکند.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری


×