رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
Trance

مشکل اجرا پریمیر در ویندوز 8 و 10

سوال

با سلام

مدتی است که دوستانی که با محصولات ادوبی ازجمله پریمیر و افتر کار میکنند حتی در حد اماتور،به یک مساله اشاره می کنند که خواستم اینجا مطرح کنم. این اشخاص از ویندوز 10 و یا 8 استفاده می کنند و اعلام می کنند برنامه شان باز نمیشود و یا اینکه خوب کار نمیکند اکثرا هم ظاهرا لپ تاپ دارند و مدام از ویندوز 10 به 8 و مجددا از 8 به 10 کوچ میکنند اما مشکلشان حل نمیشود .خواستم اطلاع بدم ببینم کسی اینجا با این مشکل مواجه شده یا خیر ؟ اینکه نرم افزار در این ویندوز ها خوب کار نمیکند و یا اینکه طبق معمول مشکل سخت افزاری دارند این افراد.

بنده خودم به دلیل استفاده از یک سری نرم افزارها همچنان به ویندوز 7 پایبند هستم و هنوز نسخه ای از پریمیر و یا ادیوس و غیره را در ویندوز 8 ویا 10 امتحان نکردم /

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 22 ساعت قبل، Trance گفته است :

با سلام

مدتی است که دوستانی که با محصولات ادوبی ازجمله پریمیر و افتر کار میکنند حتی در حد اماتور،به یک مساله اشاره می کنند که خواستم اینجا مطرح کنم. این اشخاص از ویندوز 10 و یا 8 استفاده می کنند و اعلام می کنند برنامه شان باز نمیشود و یا اینکه خوب کار نمیکند اکثرا هم ظاهرا لپ تاپ دارند و مدام از ویندوز 10 به 8 و مجددا از 8 به 10 کوچ میکنند اما مشکلشان حل نمیشود .خواستم اطلاع بدم ببینم کسی اینجا با این مشکل مواجه شده یا خیر ؟ اینکه نرم افزار در این ویندوز ها خوب کار نمیکند و یا اینکه طبق معمول مشکل سخت افزاری دارند این افراد.

بنده خودم به دلیل استفاده از یک سری نرم افزارها همچنان به ویندوز 7 پایبند هستم و هنوز نسخه ای از پریمیر و یا ادیوس و غیره را در ویندوز 8 ویا 10 امتحان نکردم /

شخصا ویندوز 10 دارم. و براحتی با پریمیر، فوتوشاپ،افترافکت، ایلیستریتور و اینکودر کار میکنم. هیچ مشکلی هم نداشم. قبل ده روی 8.1 هم نصب کرده بودم و اونجا هم مشکلی نبود.

باید ببینید چه مشکلی و چه اروری میده تا بشه پیشنهادی داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 1 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

شخصا ویندوز 10 دارم. و براحتی با پریمیر، فوتوشاپ،افترافکت، ایلیستریتور و اینکودر کار میکنم. هیچ مشکلی هم نداشم. قبل ده روی 8.1 هم نصب کرده بودم و اونجا هم مشکلی نبود.

باید ببینید چه مشکلی و چه اروری میده تا بشه پیشنهادی داد.

بله حتما پیگیر این موضوع هستم / برای خودمم که به ویندوز 8 یا 10 نیومده بودم هم سوال بود که شما فرمایش کردی مشکلی نیست خیالم راحت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری