• 0
Trance

خرید از اپل استور یا دانلود از سایت ها

سوال

ارسال شده در

با سلام

من یکی از کاربران جدید اپل هستم،یک مساله ای که پیش اومده برام درباره نرم افزارهایی مثل پریمیر و افتر و ... هست،اینکه از خود اپل استور خریداری کنم یا نرم افزارهایی که در سایت ها هستند برای نسخه مک. اینکه امکان آلوده بودن این برنامه ها به ویروس ها هست. برا همین کمی مردد هستم که بخوام این برنامه ها رو دانلود کنم و روی سیستمم نصب کنم،بیشتر نگرانیم در خصوص الوده شدن سیستمم هست. اگرچه که در مقابل نفوذ ویروس ها مقاوم هستند  سیستم عامل مک ولی خب وقتی برنامه ای رو بیرون از اپل استور تهیه کنیم امکان الوده بودنشان وجود داره.

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

بنظرم خریدش حداقل برای ما که قیمت دلار سه برابر واحد رایج مملکتمون هست اصلا بصرفه نیست. شخصا خودم 5-6 سالی میشه مک دارم و همیشه هم از برنامه های کرک شده استفاده کردم. بیشتر نرم افزار های کاربردی گرافیکی هم، نسخه مکینتاشش در سایت تایم کد هست. با خیال راحت دانلود کنید و لذت ببرید.

البته این در خصوص مک هست. اما اگه گوشی آیفون دارید، در اون مورد توصیه میکنم حتما گیفت کارت تهیه کنید و برنامه ها رو دانلود کنید. اگر هزینه خرید گیفت کارت هم براتون سنگینه، از این اپلیکیشن ها که روی گوشی نصب می کنید و بهتون گیفت کارت مجانی میده زیاده. من خودم اون اویل حدود 120 دلاری گیف کارت مجانی گرفتم و تقریبا همه اپلیکیشن ها مورد نیازم که پولی بود رو با اپل ای دی خودم خریدم.

شیوه این برنامه ها هم اینطوری هست که شما نصبش میکنید. بعد هر بار سه برنامه بهتون پیشنهاد میده که از اپل استور دانلود کنید، بعد از دانلود حدود سی ثانیه باید با برنامه ور برید(که رنک برنامه توی اپ استور ثبت بشه)، بعدش یه امتیازی بهتون میده. یه مدت امتیاز ها به یه عددی برسه بهتون یه گیفت کارت 10 دلاری میده. و همینطور ادامه می دید تا هرآنچه نیاز دارید بخرید.

Trance و Eminem پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 30 دقیقه قبل، Mohammad.Reza گفته است :

از این اپلیکیشن ها که روی گوشی نصب می کنید و بهتون گیفت کارت مجانی میده زیاده.

اسمش FreeMy App بود. منم زیاد ازش گیفت گرفتم. رو گذاشتم برای دوستانی که احیانا نیاز به گیفت مجانی دارند :grin:

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری