رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
Trance

نرم افزار apple motion

Recommended Posts

با سلام

قصد دارم نرم افزار نام آشنای apple motion رو معرفی کنم به دوستان،این برنامه که به نوعی کارکردی شبیه به افترافکت داره اما خب مختص سیستم عامل مک هست و بیشترین کاراییش در ساخت لوگو و تیتراژ هست که در نوع خودش بی نظیر است. مدیران محترم سایت اگر بتونن آموزش های پایه کار با این برنامه رو تهیه کنند خیلی عالی میشد. ممنون 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والله من چند سال پیش با apple motion  کمی ور رفتم خیلی ساده تر از after effects بود و امکان import مستقیم توی final cut هم داشت  ولی امکانات حرکتی اش علی الخصوص توی فضای سه بعدی به حدی محدود بود که خیلی سریع بی خیالش شدم مگر آنکه توی این سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری کرده باشد در کل با after effects قابل مقایسه نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، media گفته است :

والله من چند سال پیش با apple motion  کمی ور رفتم خیلی ساده تر از after effects بود و امکان import مستقیم توی final cut هم داشت  ولی امکانات حرکتی اش علی الخصوص توی فضای سه بعدی به حدی محدود بود که خیلی سریع بی خیالش شدم مگر آنکه توی این سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری کرده باشد در کل با after effects قابل مقایسه نبود.

راستش تجهیزاتش برا ساخت زیرنویس،لوگو،میان برنامه و از این جور چیزا خوبه،در واقع متریال مورد نیاز رو داره و در اختیار کاربر میذاره،اینش خوبه،می پسندمش و ی جورایی دوست دارم برا برنامه هایی با فرمت تلویزیونی مثل مصاحبه،مجری-کارشناس و ... ازش استفاده کنم .

اگرچه که افتر جای خود داره ولی در کل با برنامه های مختلف در یک پروژه کارهای گرافیکی مثل موشن و تیتراژ و این چیزا رو کار کردن به نظرم بهتره،ی جورایی همو پوشش میدن قوت کار بیشتر میشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برعکس اینکه معمولا این دو رو با هم مقایسه می کنند. بنظرم اپل موشن با افترافکت قابل مقایسه نیست.

هر کدوم توانایی های خودشون رو دارند. مثلا برای تایپوگرافی موشن بنظرم برنامه کاربردی هست. زمان رندر کمتری هم میبره. یا اصلا نمی بره!

ولی خوب برای کامپوزیت یه سری پروژه ها افترافکت امکاناتش بیشتره.

به بهانه ی همین بحث، امروز  یه سری پروژه اماده اپل موشن توی سایت گذاشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

برعکس اینکه معمولا این دو رو با هم مقایسه می کنند. بنظرم اپل موشن با افترافکت قابل مقایسه نیست.

هر کدوم توانایی های خودشون رو دارند. مثلا برای تایپوگرافی موشن بنظرم برنامه کاربردی هست. زمان رندر کمتری هم میبره. یا اصلا نمی بره!

اره موافقم باهات،برای تایپو گرافی موشن بهتره...انگار ساخته شده برا همین کار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری