رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
Amirreza

toggle sync lock

سوال

با سلام لطفا کاربرد و نقش toggle sync lock در timeline رو توضیح دهید؟

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 44 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

با سلام لطفا کاربرد و نقش toggle sync lock در timeline رو توضیح دهید؟

با تشکر از شما

خب مشخصه این گزینه فایل تصویر و یا صدای شما در تایم لاین رو قفل میکنه که در واقع نوعی محافظ به حساب میاد ، کاربرد های دیگری هم داره که بسته به اشخاص یا همان یوزر ها داره مثلا من خودم وقتی تو پروژه ای این گزینه رو فعال میکنم و میفرستمش برای دوستم تا کارهای دیگه ای رو روی پروژه اعمال کنه مثل صدا گذاری و یا افکت گذاری،فایل هایی که قفل شدن رو کاری نداره و بهشون دست نمیزنه در واقع من با این کارم بهش میفهمونم که این نماها رو کاریشون نداشته باشه 

در کل کارش محافظته،مثل قفل کودک عمل میکنه تا کسی اگر وقتی بالا سر سیستم اومد و چیزی نمیدونه،نتونه دستکاری کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 21 دقیقه قبل، Trance گفته است :

خب مشخصه این گزینه فایل تصویر و یا صدای شما در تایم لاین رو قفل میکنه که در واقع نوعی محافظ به حساب میاد ، کاربرد های دیگری هم داره که بسته به اشخاص یا همان یوزر ها داره مثلا من خودم وقتی تو پروژه ای این گزینه رو فعال میکنم و میفرستمش برای دوستم تا کارهای دیگه ای رو روی پروژه اعمال کنه مثل صدا گذاری و یا افکت گذاری،فایل هایی که قفل شدن رو کاری نداره و بهشون دست نمیزنه در واقع من با این کارم بهش میفهمونم که این نماها رو کاریشون نداشته باشه 

در کل کارش محافظته،مثل قفل کودک عمل میکنه تا کسی اگر وقتی بالا سر سیستم اومد و چیزی نمیدونه،نتونه دستکاری کنه.

البته اینی که دوستمون گفت فقط کاربرد lock هست. با تنظیم سینک لاک شما مثلا می تونی، وقتی یه پلان رو در یک لایه خاص حرکت می دی ، مابقی پلان ها(در لایه های دیگه) هم متناسب با اون حرکت می کنند. تا سینک صدا و تصویرت در پلان های جلویی بهم نریزه.

اما می تونی هم خاموشش کنی که بهم بریزه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/09/21, 22:48:45، Trance گفته است :

این چیزی که شما میگید مربوط به toggle track lock هست.

من toggle sync lock رو درخواست کردم.

در در 1395/09/21, 23:08:57، Mohammad.Reza گفته است :

البته اینی که دوستمون گفت فقط کاربرد lock هست. با تنظیم سینک لاک شما مثلا می تونی، وقتی یه پلان رو در یک لایه خاص حرکت می دی ، مابقی پلان ها(در لایه های دیگه) هم متناسب با اون حرکت می کنند. تا سینک صدا و تصویرت در پلان های جلویی بهم نریزه.

اما می تونی هم خاموشش کنی که بهم بریزه!

ممنون از کمکتون مشکل حل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری