• 0
Trance

چندین تصویر در یک قاب

سوال

ارسال شده در

سلام به همه تایم کدی های عزیز وقتتون بخیر

اخیرا یکی از دوستان مصاحبه ای رو نشونم داده و خواسته به همین شکل ادیت بخوره کارش،که عکس هایی از مصاحبه رو ضمیمه میکنم،روش چند دوربینه هست که روی صفحه همزمان قاب هایی از نماهای مختلف نشان داده میشه که همه گی مون میدونیم به چه شکلی این کار صورت میگیره،اما در  این مصاحبه انگار بصورت قالب اماده اس که تصاویر وارد اون قالب میشن،طوری که فاصله ای بین قاب ها وجود داره که با رنگ سفید پر میشه،میخوام بدونم دقیقا این عمل به چه شکلی صورت میگره(ظاهرا در افتر این اعمال انجام میشه) چون من فقط روش معمولی شو بلدم نه این چیزی که دیدم. ممنون

مصاحبه حسن دهباشی با صادق زیبا کلام(تیتراژ شروع و پایانشم با افتره) اگر پروژه اماده اش باشه که عالی میشه

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0
در 21 ساعت قبل، Trance گفته است :

عکس هایی از مصاحبه رو ضمیمه میکنم

چیزی پیوست نشده که بشه نظر داد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 18 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

چیزی پیوست نشده که بشه نظر داد!

نهایتا مجبور شدم اپلود کنم عکس ها رو ( خط سفید تا انتها می رود)

%DB%B2.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در در 1395/10/06, 14:53:12، Trance گفته است :

نهایتا مجبور شدم اپلود کنم عکس ها رو ( خط سفید تا انتها می رود)

Trance برادر من، قبل هر چیز از من خورده نگیر، اما فایل PNG فوق العاده حجمش برای سایت زیاد بود که آپلود کردی، بعد اینکه اگه آدرس این ویدئو رو از اول ارسال میکردی خیلی بهتر بود دادش من.

در پاسخ شما که این یک کلیپ آماده است باید عرض کنم که خیر، تیتراژ اول کاملا با برنامه After Effects صورت گرفته و بعد از تیتراژ یک میکس Multi-Camera برای مصاحبه است که به احتمال خیلی زیاد از برنامه Premiere Pro استفاده شده است.

ایجاد اون نوار سفید که حالت انیمیشن داره ما بین Sync تصویرهای Multi-Camera بسیار ساده است و از راه های متفاوتی میشه ایجادش کرد. اما ساده ترین راه به نظر من اینه که یک فاصله چند پیکسلی ما بین ویدیو ها قرار بدید و در لایه ی اول (V1) یک Solid سفید حرکت بدید و انیمیت کنید (در این حالت ویدیو های مصاحبه روی لایه های بالاتر قرار میگیرند مانند: V2 , V3) با این کار فاصله چند پیکسلی ایجاد شده توسط لایه سفید پر میشود. اما مهم ترین بخش در این ادیت تنها Sync کردن ویدیو ها با هم میباشد (در این مصاحبه 3 دوربین همزمان در حال فیلمبرداری میباشد) که آن هم توسط بخش Multi-Camera برنامه ی Premiere بسیار ساده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در ۱ ساعت قبل، Nst گفته است :

Trance برادر من، قبل هر چیز از من خورده نگیر، اما فایل PNG فوق العاده حجمش برای سایت زیاد بود که آپلود کردی، بعد اینکه اگه آدرس این ویدئو رو از اول ارسال میکردی خیلی بهتر بود دادش من.

در پاسخ شما که این یک کلیپ آماده است باید عرض کنم که خیر، تیتراژ اول کاملا با برنامه After Effects صورت گرفته و بعد از تیتراژ یک میکس Multi-Camera برای مصاحبه است که به احتمال خیلی زیاد از برنامه Premiere Pro استفاده شده است.

ایجاد اون نوار سفید که حالت انیمیشن داره ما بین Sync تصویرهای Multi-Camera بسیار ساده است و از راه های متفاوتی میشه ایجادش کرد. اما ساده ترین راه به نظر من اینه که یک فاصله چند پیکسلی ما بین ویدیو ها قرار بدید و در لایه ی اول (V1) یک Solid سفید حرکت بدید و انیمیت کنید (در این حالت ویدیو های مصاحبه روی لایه های بالاتر قرار میگیرند مانند: V2 , V3) با این کار فاصله چند پیکسلی ایجاد شده توسط لایه سفید پر میشود. اما مهم ترین بخش در این ادیت تنها Sync کردن ویدیو ها با هم میباشد (در این مصاحبه 3 دوربین همزمان در حال فیلمبرداری میباشد) که آن هم توسط بخش Multi-Camera برنامه ی Premiere بسیار ساده است.

سلام،ممنون بابت پاسخگویی،از رو ویدیو عکس گرفتم که png  بود،حواسم نبود تغییرش بدم شدمنده...در مورد ادرس سایت هم دو دل بودم،گفتم شاید کسی نتونه بره نگاه کنه.

من در توضیحات خودمم گفتم که روش چند دوربینه هست و روش کارش رو هم همه بلدن این روزا،فقط اون خط سفیدی که میومد وسط رو اولین بار بود میدیم،به این قضیه هم فکر کردم که ممکنه فاصله ای بین نماها ایجاد شده باشه و رنگ سفید پشتش،اما اینکه توسط یک سالید انیمیت شده باشه دیگه به ذهنم نرسید :) . ممنون بابت وقتی که گذاشتید. 

در مورد تیتراژ،خصوصا قسمتی که نوشته از زیر به سطح میاد اگه آموزشی میشناسید ممنون میشم معرفی  کنید. سپاس

Nst پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 1 ساعت قبل، Trance گفته است :

سلام،ممنون بابت پاسخگویی،از رو ویدیو عکس گرفتم که png  بود،حواسم نبود تغییرش بدم شدمنده...در مورد ادرس سایت هم دو دل بودم،گفتم شاید کسی نتونه بره نگاه کنه.

من در توضیحات خودمم گفتم که روش چند دوربینه هست و روش کارش رو هم همه بلدن این روزا،فقط اون خط سفیدی که میومد وسط رو اولین بار بود میدیم،به این قضیه هم فکر کردم که ممکنه فاصله ای بین نماها ایجاد شده باشه و رنگ سفید پشتش،اما اینکه توسط یک سالید انیمیت شده باشه دیگه به ذهنم نرسید :) . ممنون بابت وقتی که گذاشتید. 

در مورد تیتراژ،خصوصا قسمتی که نوشته از زیر به سطح میاد اگه آموزشی میشناسید ممنون میشم معرفی  کنید. سپاس

این نمونه Edit در نرم افزار Premiere

در مورد تیتراژ فیلم کار بسیار ساده ای انجام شده فیلم خودتون رو در نرم افزار After Effects باز کنید و بعد از عمل Tracking، قسمتی که میخواین متن دلخواه تون رو بذارین. (البته آموزش های زیادی در رابطه با Track Motion در اینترنت هست.)

در مورد افکتی که از زیر به سطح میاد هم میتونید از Linear Wipe Transition کمک بگیرید و یا ماسک ایجاد کنید و آن را انیمیت کنید.

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در در 1395/10/08, 19:34:01، Trance گفته است :

در مورد تیتراژ،خصوصا قسمتی که نوشته از زیر به سطح میاد اگه آموزشی میشناسید

همونطور که دوستمون گفت، ترکیبی از ترکینگ و ماسکینگ هست. اول اونجا که قراره متن بهش بچسبه و با حرکت دوربین هم تکونی نخوره، باید توسط نرم افزارهایی مثل افترافکت یا موکا، ترک بشه. 

اون بخشی هم که متن، از زمین بالا میاد، شما متن رو از پایین صفحه keyframe می دی به سمت بالا. اما بخش پایین رو ماسک می کنی. اینطوری انگار از زیر زمین اومده بیرون. خیلی ساده ست اینا اگه افتر بلد باشی.

حالا جالب می دونی چیه. داشتم لینک اصلی رو از اپارات می دیدم. پیش خودم گفتم طرف چه بد سلیقه بوده، اخه فونت انتظار به اون خشکی به درد ترکینگ نمی خورکه.

بعد یاد یکی از کارهای این سبکی که چند سال پیش انجام دادم افتادم. رفتم دیدم خودم هم از این فونت استفاده کرده بودم  :55c509ef37870_:  یعنی الان نابودم ها... نابود! 

خوبه ادم بعد چند وقت بر میگرده کارهای قبلش رو مرور می کنه، می بینه چه افتضاحی بوده!!!!

مقادیری از این افتضاح رو برات گذاشتم. صرفا جهت اینکه ببینی این تکنیک و فرم، انعطاف بالایی داره.

Trance و Nst پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در ۱ ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

همونطور که دوستمون گفت، ترکیبی از ترکینگ و ماسکینگ هست. اول اونجا که قراره متن بهش بچسبه و با حرکت دوربین هم تکونی نخوره، باید توسط نرم افزارهایی مثل افترافکت یا موکا، ترک بشه. 

اون بخشی هم که متن، از زمین بالا میاد، شما متن رو از پایین صفحه keyframe می دی به سمت بالا. اما بخش پایین رو ماسک می کنی. اینطوری انگار از زیر زمین اومده بیرون. خیلی ساده ست اینا اگه افتر بلد باشی.

حالا جالب می دونی چیه. داشتم لینک اصلی رو از اپارات می دیدم. پیش خودم گفتم طرف چه بد سلیقه بوده، اخه فونت انتظار به اون خشکی به درد ترکینگ نمی خورکه.

بعد یاد یکی از کارهای این سبکی که چند سال پیش انجام دادم افتادم. رفتم دیدم خودم هم از این فونت استفاده کرده بودم  :55c509ef37870_:  یعنی الان نابودم ها... نابود! 

خوبه ادم بعد چند وقت بر میگرده کارهای قبلش رو مرور می کنه، می بینه چه افتضاحی بوده!!!!

مقادیری از این افتضاح رو برات گذاشتم. صرفا جهت اینکه ببینی این تکنیک و فرم، انعطاف بالایی داره.

در ۱ ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

با ترکینگ اشنام  در افتر،ولی تا حالا ازین کارها نکرده بودم،دیگه وقتش شده انگار :)  (اقا کلی با حرفات حال کردم و خندیدم )،نمونه کار رو هم دیدم :) خیلی جالب بود در نوع خودش خصوصا لحظه اخر،از لابلای شن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری