• 0
Trance

عدم پشتیبانی از صدای رکورد شده در تلگرام

سوال

ارسال شده در

با سلام

با روی کار آمدن برنامه هایی مثل تلگرام،در طول روز میشه حتی با آن ها مصاحبه هایی صورت داد،منظورم قسمت رکورد صداست. اما مشکلی که وجود داره و بهش برخوردم اینه که صداها در برنامه هایی مثل پریمیر و یا ادوب اودیشن باز نمیشن اون به دلیل اینکه فرمت شون پشتیبانی نمیشه. 

به دنبال راه کاری در این مورد هستم،اینکه آیا میشه در خود تلگرام کاری کرد با فرمت دیگه ای رکورد کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0
در 7 ساعت قبل، Trance گفته است :

با سلام

با روی کار آمدن برنامه هایی مثل تلگرام،در طول روز میشه حتی با آن ها مصاحبه هایی صورت داد،منظورم قسمت رکورد صداست. اما مشکلی که وجود داره و بهش برخوردم اینه که صداها در برنامه هایی مثل پریمیر و یا ادوب اودیشن باز نمیشن اون به دلیل اینکه فرمت شون پشتیبانی نمیشه. 

به دنبال راه کاری در این مورد هستم،اینکه آیا میشه در خود تلگرام کاری کرد با فرمت دیگه ای رکورد کنه ؟

در مورد تلگرام اطلاعی ندارم اما با برنامه JetAudio یا Nero WaveEditor براحتی میتونید فرمت فایل رو تغییر بدید.

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 2 ساعت قبل، Nst گفته است :

در مورد تلگرام اطلاعی ندارم اما با برنامه JetAudio یا Nero WaveEditor براحتی میتونید فرمت فایل رو تغییر بدید.

برای تغییر فرمت مشکلی ندارم،با برنامه های ویرایش صدا مثل ادوب اودیشن و کیوبیس،ویو لب کار میکنم و میتونم همه کاری انجام بدم متاسفانه صداهایی که با ویس تلگرام رکورد میشن تو هیچ کدوم از این برنامه ها باز نمیشن که این نشون دهنده اینه فرمتش فرمت استانداردی نیست چرا اگه  بود نرم افزارهای ویرایش صدا باهش مشکلی نمی داشتند.

Nst پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 10 دقیقه قبل، Trance گفته است :

برای تغییر فرمت مشکلی ندارم،با برنامه های ویرایش صدا مثل ادوب اودیشن و کیوبیس،ویو لب کار میکنم و میتونم همه کاری انجام بدم متاسفانه صداهایی که با ویس تلگرام رکورد میشن تو هیچ کدوم از این برنامه ها باز نمیشن که این نشون دهنده اینه فرمتش فرمت استانداردی نیست چرا اگه  بود نرم افزارهای ویرایش صدا باهش مشکلی نمی داشتند.

صدا با فرمت M4A یا OGG ضبط میشه که JetAudio تغییر میده!!

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 19 ساعت قبل، Nst گفته است :

در 19 ساعت قبل، Nst گفته است :

با جت ایدیو هم تست کردم متاسفانه اونم ساپورت نمیکنه :( 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 50 دقیقه قبل، Trance گفته است :

با جت ایدیو هم تست کردم متاسفانه اونم ساپورت نمیکنه :( 

فرمت فایل شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 21 ساعت قبل، Nst گفته است :

فرمت فایل شما چیه؟

در 21 ساعت قبل، Nst گفته است :

فرمت فایل شما چیه؟

:) مشکل اینجاست که خودمم نمیدونم،قبلا هم گفتم که با ویس برنامه تلگرام رکورد شده،اینکه این برنامه از چ فرمتی استفاده میکنه که هیچکدوم از برنامه های حرفه ای ادیت صدا نمیشناسنش خودمم در عجبم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

اینجور برنامه ها بخاطر حجم فشرده سازی که باید انجام بدن، معمولا فرمت هاشون تو هر برنامه ای باز نمی شه.

بهر بود از برنامه های رکوردر گوشی برای اینکار استفاده کنید که دست کم فرمت هاشون مشخصه.

پ.ن: من الان با تلگرام پی سی یه امتحان کردم. فرمت ogg هست که بیشتر نرم افزارها بازش میکنن.

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در ۱ ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

اینجور برنامه ها بخاطر حجم فشرده سازی که باید انجام بدن، معمولا فرمت هاشون تو هر برنامه ای باز نمی شه.

بهر بود از برنامه های رکوردر گوشی برای اینکار استفاده کنید که دست کم فرمت هاشون مشخصه.

پ.ن: من الان با تلگرام پی سی یه امتحان کردم. فرمت ogg هست که بیشتر نرم افزارها بازش میکنن.

والا برا من ارسال شده توسط دوستی ک با تلگرام گوشیش اینکارو کرده،نه پریمیر بازش میکنه نه اودیشن...پس فرمتش ogg هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 28 دقیقه قبل، Trance گفته است :

والا برا من ارسال شده توسط دوستی ک با تلگرام گوشیش اینکارو کرده،نه پریمیر بازش میکنه نه اودیشن...پس فرمتش ogg هست.

توی گوگل عبارت پایین رو بزن، سایت های کانورت انلاین هست. بعضی وقت ها این ها می تونن تبدیل کنن.

Trance و Nst پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری