• 1
Trance

مانیتور مناسب برای کارهای گرافیکی

سوال

ارسال شده در

سلام و درود

بهترین مانیتور ها از جهت کارایی برای کارهای گرافیکی خصوصا تدوین،کدام برند ها می باشند.البته مختصر اطلاعاتی هم بدست آوردم که برند ایسوس مورد استقبال اکثر کاربرها بوده.با این حساب اگر میشه بدون در نظر گرفتن قیمت ها،بر اساس اولویت و برتری برند(اینکه خودشون رو اثبات کرده باشند) کدام ها می باشند؟

و یک مورد دیگر،اگر از lcd و یا led هایی که مصرف خانگی دارند جهت صفحه نمایش خروجی به منظور نگاه کردن زنده پس از ادیت لحظه به لحظه استفاده شود،خوب است یا خیر ؟ میتوان از همان صفحه نمایش گر های حرفه ای در سایز های بزرگتر استفاده کرد؟

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

اگر برای کار اتالوناژ می خوای، صد در صد مانیتور های اپل.

اگر کار تدوین هست، نیازی نیز اونقدر هزینه کنی، ایسوس و بعدش سامسونگ خوبن.

البته الان رو نمی دونم، ولی دو سال پیش یکی از بچه ها خواست ایسوس بخره... ما یه اشنایی تو بازار رضا داریم، اون بابا گفت نخرید که ایسوس کیفیتش افت کرده. 

اما این دوست ما گوش نداد و خرید. و الانم حسابی ناراضی هست.

من خودم سامسونگ led دارم و نصبت به قیمتش اوکی هستم باهاش. صبح تا شبم روشنه بدبخت.

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در ۱ ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

اگر برای کار اتالوناژ می خوای، صد در صد مانیتور های اپل.

اگر کار تدوین هست، نیازی نیز اونقدر هزینه کنی، ایسوس و بعدش سامسونگ خوبن.

البته الان رو نمی دونم، ولی دو سال پیش یکی از بچه ها خواست ایسوس بخره... ما یه اشنایی تو بازار رضا داریم، اون بابا گفت نخرید که ایسوس کیفیتش افت کرده. 

اما این دوست ما گوش نداد و خرید. و الانم حسابی ناراضی هست.

من خودم سامسونگ led دارم و نصبت به قیمتش اوکی هستم باهاش. صبح تا شبم روشنه بدبخت.

تک مانیتورم،مانیتورمم ال جیه که راضی ام ازش،ولی حقیقتا به جایی رسیدم که سختمه تک مانیتوره،،واقعا نیاز دارم ی مانیتور تایم لاین باشه یکی دیگه اش پنجره نمایش...برا همین گفتم یه مانیتور دیگه بگیرم و یا اینکه کلا یه  ۴۰-۵۰ اینج  بگیرم رو دیوار بالاسرم بذارم...

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 9 ساعت قبل، Trance گفته است :

تک مانیتورم،مانیتورمم ال جیه که راضی ام ازش،ولی حقیقتا به جایی رسیدم که سختمه تک مانیتوره،،واقعا نیاز دارم ی مانیتور تایم لاین باشه یکی دیگه اش پنجره نمایش.

تک مانیتوری که روی اعصابه! بنظرم دو تاش رو یک مارک بگیرید. اینطوری هر کدوم ساز خودش رو می زنه. بدتر اذیت میشی.

در 9 ساعت قبل، Trance گفته است :

یا اینکه کلا یه  ۴۰-۵۰ اینج  بگیرم رو دیوار بالاسرم بذارم...

این جای دو مانیتوره رو نمی گیره. بهتر این دو تا داشته باشید برای ادیت. اگر خیلی دوست داشتی به خودت حال بدی، یکی هم بگیری بزنی به دیوار که فقط preview رو توش ببینی.

اگر قصدت این توی اون مانیتور روی دیوار، تایم لاین رو ببینی، گارانتی می دیم بعد یک سال باید بری تحت نظارت پزشک متخصص جراح کمر و ستون فقرات. :grin:

Nst و Trance پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 2 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

تک مانیتوری که روی اعصابه! بنظرم دو تاش رو یک مارک بگیرید. اینطوری هر کدوم ساز خودش رو می زنه. بدتر اذیت میشی.

اره دقیقا روی اعصابه :)

اگر قصدت این توی اون مانیتور روی دیوار، تایم لاین رو ببینی، گارانتی می دیم بعد یک سال باید بری تحت نظارت پزشک متخصص جراح کمر و ستون فقرات. :grin:

اوه نه خدا نیاره اون روزو :):):)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

مانیتور ایسوس اون هم به این شکل: :in-love:

bd1b0400-9111-499d-a4f6-375497c20823.jpg

Mohammad.Reza و Trance پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 1 ساعت قبل، Nst گفته است :

مانیتور ایسوس اون هم به این شکل: :in-love:

این دیگه ایده عاله. :slow:

حالا من دیگه عادت کردم واسه کارهای معمولی هم باید دو تا کنارم باشه. مثلا دارم یه مطلب تو نت سرچ میکنم. تو هم دو مانیتور، 50 تا تب بازه!

تصور کن سه تاش کنم!!!

حالا جدا از شوخی این سه تاییش برای کار اتالوناژ خیلی مناسبه. بیشتر پنل های تنظیم رنگ رو می تونی همزمان داشته باشی.

Nst و Trance پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری