smko

مشاوره برای خرید لبتاب

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در

با سلام دوستان عزیز من میخواستم یک لبتاب بخرم که برای کارهای گرافیکی هیچ مشکلی برام پیش نیاد مشکل پول رو هم ندارم میخواستم بدونم چه چیزی رو سفارش بدم با آخرین تکنولوژی روز که حتا تو بازارهای اروپاهم باشه که بتونم بخرم کارهایی از قبیل افتر افکت و سینما ٤دی و... باهاش انجام میدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در

در 16 ساعت قبل، smko گفته است :

با سلام دوستان عزیز من میخواستم یک لبتاب بخرم که برای کارهای گرافیکی هیچ مشکلی برام پیش نیاد مشکل پول رو هم ندارم میخواستم بدونم چه چیزی رو سفارش بدم با آخرین تکنولوژی روز که حتا تو بازارهای اروپاهم باشه که بتونم بخرم کارهایی از قبیل افتر افکت و سینما ٤دی و... باهاش انجام میدم 

اول از همه این رو مطالعه کنید.

دوم(یک توصیه):  من خودم لپ تاپ رو برای کارهای گرافیکی حرفه ای پیشنهاد نمی کنم. مخصوصا اگه بحث رندرینگ و متحرکت سازی در میون باشه. همیشه لپ تاپ رو باید در کنار یه سیستم قدرتمند داشته باشید. شما در بازار کار حرفه ای (حرفه ای به معنای واقعی ش البته! نه اینکه هر کسی  تا نرم افزار بلد بود و 4 تا tutorial دیده بود بگه من حرفه ای هستم) بازار کاری که شما رو می شناسند، احتمالا عضو صنف شون هستید(یعنی نام و نشانی دارید) و در آخر به شما پول درست و حسابی می دند و توقع انجام کار درست حسابی هم ازتون دارند. در چنین محیطی، حداقل بنده در این 15 سال کسی رو ندیدم با لپ تاپ، صفر تا صد یک پروژه رو انجام بده!

خود من یه لپ تاپ برای بردن سر صحنه و ... دارم ولی کار اصلیم همیشه رو PC انجام می شه.

سوم(جواب سوال شما): بازم بنظر من لپ تاپ برای کارهایی که با پروسه رندرینگ سر و کار دارند، فقط مک. بشخصه هر لپ تاپی رو زیر رندر گذاشتم سریع داغ کرده. اما مک بوک ها این مشکل رو ندارند.

اما یکی از دوستان در همون پستی که لینک دادم در مورد یک لپ تاپ HP نظرات مساعدی داشت. بنظرم روی اونم به تحقیق بکنید.

Trance پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

خوب دوست عزیز مشخصات مک بوک چی باشه چه چیزی رو باید بخرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

در 3 ساعت قبل، smko گفته است :

خوب دوست عزیز مشخصات مک بوک چی باشه چه چیزی رو باید بخرم

در این  مدل های مختلف رو می تونی با هم مقایسه کنی

پیشنهاد من   هست.

اما یه سرچ توی نت بزنی، بنچ مارک ها خلاف نظر من رو ثابت می کنند!

چند لینک رو در ادامه برات می زارم. مک بوک شامل شون هست اما در رده های 3-4. دقت کنی بیشترشون رای رو به Asus ZenBook Pro دادن. که حقیقتش من اصلا باهاش کار نکردم و از نزدیک هم ندیدمش. واسه همین نظری نمی تونم راجع بهش بدم. امیدوارم دوستان دیگه هم در این بحث شرکت کنند.

smko پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری