رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • -1

سوال

با سلام . از قسمت دانلود ویژه، هرچی دانلود میکنم از حالت زیپ خارج نمیشن و پیغام خطا میدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 3 دقیقه قبل، samina گفته است :

مگه همه ی پارتها باید دانلود بشه

بله طبیعیه. شما باید همه پارت ها رو دانلود کنید.. بعد اولی رو که اکسترکت کنید، خودش مابقی رو می چسبونه بهم.

پارت بندی کردن فایل ها به این خاطر هست که پروژه های حجیم رو توی پارت های کوتاه تر دانلود کنید تا درصد خرابی فایل هنگام دانلود پایین تر بیاد.

البته اینطور هم نیست که این فایلی که دانلود کردید به کارتون نیاد. اگه توی برنامه WINRAR تیک KEEP BROKEN FILES رو بزنید، می گرده تو فایلی که دانلود کردید، اون قسمت هایی که مستقل هست و بخشیش تو پارت های دیگه نیست رو براتون UNZIP میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 7 ساعت قبل، samina گفته است :

با سلام . از قسمت دانلود ویژه، هرچی دانلود میکنم از حالت زیپ خارج نمیشن و پیغام خطا میدن

چه فایل رو دانلود می کنید و چه پیغامی؟ عکس بگیرد از پیغام بفرستید تا بررسی بشه.

احتما پسورد رو اشتباه وارد می کنید. یا پارت ها رو کامل دانلود نکردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/10/27, 22:42:28، Mohammad.Reza گفته است :

چه فایل رو دانلود می کنید و چه پیغامی؟ عکس بگیرد از پیغام بفرستید تا بررسی بشه.

احتما پسورد رو اشتباه وارد می کنید. یا پارت ها رو کامل دانلود نکردید.

با سلام . من هر فایلی رو که از سایت شما دانلود میکنم .چه اونایی که تک پارتن و چه اونایی ک چند تا پارت هستن . هیچکدوم از حالت فشرده باز نمیشه. از قسمت دانلود ویژه/ viedo hive/یک پروژه اماده افتر رو دانلود کردم ولی باز نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 4 ساعت قبل، samina گفته است :

با سلام . من هر فایلی رو که از سایت شما دانلود میکنم .چه اونایی که تک پارتن و چه اونایی ک چند تا پارت هستن . هیچکدوم از حالت فشرده باز نمیشه. از قسمت دانلود ویژه/ viedo hive/یک پروژه اماده افتر رو دانلود کردم ولی باز نشد

سامینا، همانطور که محمد رضا اشاره کرد هر جایی که دیدی بعد از نام فایلهای فشرده part01. یا شماره دیگه ای بعد از Part میاد، فایل شما به علت حجم زیاد تکه تکه شده و باید پارتهای دیگه هم حتما دانلود کنید و در یک پوشه قرار بدید. بعد از انجام این مرحله روی فایل اول یا همون part01 راست کلیک کرده و گزینه Extract Files رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن پسورد: www.timecode.ir از حالت فشرده خارج میشه.

فایلهای سایت هیچ مشکلی ندارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 5 ساعت قبل، samina گفته است :

اگر بازم با صبحت های دوستمون مشکلتون حل نشده. روی سیستمتون برنامه teamviewer رو نصب کنید.

و بعد توی ساعت اداری تماس بگیرید تا به صورت مستقیم روی سیستم خودتون بهتون اموزش بدم تا مشکلتون حل بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

این فایل و دانلود کردم .تک پارتی بود ولی باز نشد....البته خیلی از فایلهای سایت و دانلود کردم و باز نشد درصورتی که فایلهای سایتهای دیگر رو به راحتی میتونم باز کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 41 دقیقه قبل، samina گفته است :

این فایل و دانلود کردم .تک پارتی بود ولی باز نشد....البته خیلی از فایلهای سایت و دانلود کردم و باز نشد درصورتی که فایلهای سایتهای دیگر رو به راحتی میتونم باز کنم

فایل چک شد هیچ مشکلی نداره.

شما وقتی هر فایلی از سایت دانلود می کنید و نمی تونید بازش کنید، مطمئن باشید یه جحا رو دارید اشتباه میرید.

وگرنه مابقی کاربرهای سایت هم مشکل شما رو داشتند، که البته ندارند.

عرض کردم تیم ویوور رو نصب کنید تا مستقیم خدمتتون اموزش بدم. اصلا چیز پیچیده ای نیست.

از همین فایل و اروری که میده هم عکس بگیرید. فقط طوری عکس بگیرید که تمام خطا خونده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری