• 0
media

آموزش After Effects

سوال

ارسال شده در

سلام  یکی از دوستان که به زبان انگلیسی تسلط دارد از من خواسته یک مجموعه آموزشی پایه و اصولی برای After Effects به او معرفی کنم پیشنهاد شما چیست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0
در 3 ساعت قبل، media گفته است :

سلام  یکی از دوستان که به زبان انگلیسی تسلط دارد از من خواسته یک مجموعه آموزشی پایه و اصولی برای After Effects به او معرفی کنم پیشنهاد شما چیست ؟

بنظرم با یه آموزش که کار ادم راه نمی افته. یه چند تایی باید ببینه تا حسابی دستش بیاد. در کل هم با سری essential لیندا شروع کنه بهتره. من کلا هر نرم افزاری رو می خوام یاد بگیرم، می رم سراغ اسنشیال های لیندا ش، شاهکارا لعنتی ها. یه طوری گام به گام می کنند تو کله ت که خودتم نمی فهمی کی به نرم افزاره مسلط شدی:grin:

بنظرم بگو فعلا این دو مورد رو شروع کنه. 

ضمنا یادمه قبلا رو سری cs لیندا یه اسنشیال زده بود، خیلی عالی بود. اگه پیداش کنم لینکش رو می زارم.

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

به خودش گفته بودن بره تو فاز آموزش های اندرو کریمر من بهش گفتم اونجوری خنگ و کپی کار بار میاد اره لیندا واقعا " عالیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 44 دقیقه قبل، media گفته است :

به خودش گفته بودن بره تو فاز آموزش های اندرو کریمر من بهش گفتم اونجوری خنگ و کپی کار بار میاد اره لیندا واقعا " عالیه

اندرو برای یادگیری تکنیک خوبه. اما اگه تازه میخواد استارت بزنه خوب از اسنشیال باید شروع کنه.

media و Nst پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری