• 0
media

هکینتاش و ویندوز

سوال

ارسال شده در

با سلام اگر یک سیستم هکینتاش راه اندازی کنیم با توجه به اینکه اگر اشتباه نکنم این بایوس مادربورد است که هک میشود آیا در کنار IOS  می توانیم از Windows هم بدون هیچ مشکلی استفاده کنیم .

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0
در 2 ساعت قبل، media گفته است :

با سلام اگر یک سیستم هکینتاش راه اندازی کنیم با توجه به اینکه اگر اشتباه نکنم این بایوس مادربورد است که هک میشود آیا در کنار IOS  می توانیم از Windows هم بدون هیچ مشکلی استفاده کنیم .

بله. هر کدوم به صورت مستقل بوت میشن. شاهکار اقا حتما امتحان کن. من خودم یکی دارم. زیر رندر اخ نمیگه.

فقط مورد مهم اینکه حتما از این سایت کمک بگیر

دوم اینکه برای اینکه هکینتاشت کاملا استیبل باشه، بهتر اینکه موقع جمع اوری و اسمبل PC، حتما از قطعاتی استفاده کنی که در سایت بالا پیشنهاد شده.

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

من 5 سال پیش بستم یه مادر برد گیگا هم سوزوتدم و تو اون دنیا مدیون آواژنگ شدم دست آخر sound تو ویندوز کار نداد و  تایم کد نبود که نرم افزار های اپل رو رایگان بذاره برای دانلود. سرعت هم کمتر از windows بود خلاصه کلام سرشکسته برگشتیم به ویندوز . الان شما تو IOS سریعتر ازWindows هستی تو Premiere و After ؟

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 13 دقیقه قبل، media گفته است :

من 5 سال پیش بستم یه مادر برد گیگا هم سوزوتدم و تو اون دنیا مدیون آواژنگ شدم دست آخر sound تو ویندوز کار نداد و  تایم کد نبود که نرم افزار های اپل رو رایگان بذاره برای دانلود. سرعت هم کمتر از windows بود خلاصه کلام سرشکسته برگشتیم به ویندوز . الان شما تو IOS سریعتر ازWindows هستی تو Premiere و After ؟

نمیشه گفت سریع تر. تو یه مایه هستند. ولی وقتی میشه مک و ویندوز رو کنار هم داشت، چرا نداشت! :biggrin:

ولی هکینتاش رو اگه خوب سخت افزارش رو تهیه کنی با مک اصلی تفاوتی نداره. این مورد رو خودم بارها تست کردم.

در 13 دقیقه قبل، media گفته است :

دست آخر sound تو ویندوز کار نداد

باید بعد از نصب درایورهاش رو نصب کنی. یکم صداش غلق داره. اون 5 سال قبل که میگی خیلی دیر به دیر درایور ها رو اپدیت می کردن. واسه همین به هر مادربردی نمیخورد. اما این تونی مکس تو دو سال اخیر ترکونده. خوب بروزه.

من خودمم فکر کنم اولین بار همون 5-6 سال پیش نصب کردم. واسه نصف دفاتری که میشناختم نصب کردم حالش رو بردند :cool: اون موقع روی مادر برد های ایسوس نصب می کردم، نصب می شد ولی مشکل این بود، سیستم عامل مک ارتقا که پیدا میکرد اولین چیزی که می پرید همین صدا بود. ضمنا توی کار بعضی وقت ها موس هنگ می کرد و مجبور بودی ری استارت کنی.

بعد اون دیگه قبل اسمبل یه سری به تونی مکس میزنم. و از سخت افزار پیشنهاد خودش استفاده میکنم که رد خور نداره. و کوچکترین هنگی نداره که هیچ. راحتم میتونی ارتقا بدی.

کلا با مادربرد های گیگابایت بهتر جواب میده.

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

اتفاقاً من هم چند سال پیش خیلی سعی کردم نصب کنم ولی به مشکل برخوردم. یادمه بیش از 16 بار سعی کردم، گرافیک یا صدا هر بار یکیش مشکل داشت. :dash1: الان هم که دیگه سیستم دسکتاپم واسه این کار یکم پیر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری