• 0
Amirreza

رنگی کردن فوتیج ها

سوال

ارسال شده در

با سلام

من چند تا فوتیج دود و پارتیکل دارم و میخوام این فوتیج ها را از حالت خام و سفید به رنگ دیگری در بیارم برای اینکار باید از چه افکتی در افتر افکت استفاده کنم؟

media پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0
در 1 ساعت قبل، amirreza گفته است :

با سلام

من چند تا فوتیج دود و پارتیکل دارم و میخوام این فوتیج ها را از حالت خام و سفید به رنگ دیگری در بیارم برای اینکار باید از چه افکتی در افتر افکت استفاده کنم؟

بستگی به فوتیج ها داره. تو فیلتر ها بخش کالر کارکشن رو چک کنید، ببینید کدوم فیلتر روش بهتر جواب میده.

معمولا اگه فوتیج ها تون matt نداشته باشه، با تغییر رنگ، شاهد افت کیفیت در فوتیج خواهید بود.

برای فوتیج های پارتیکل رنگی از و یا استفاده کنید. که خودشون رنگی هستند.

Nst و media پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0
در 5 ساعت قبل، amirreza گفته است :

با سلام

امیر رضا برای اینکار راه های بسیار متفاوتی هست و همینطور افکتهای متفاوت، اما از معمول ترین این افکتها میشه به Curves، Tint، Hue & Saturation و... اشاره کرد، اما یک پلاگین خوب هم از سایت Video Copilot هست که کار رو خیلی زیباتر و راحت تر میکنه و با آموزش میتونی از لینک زیر دریافت کنی.

پسورد فایل: www.timecode.ir
حجم فایل: 60.6MB
دانلود: 
(فایل فوق با Recovery بوده و قابلیت تعمیر با نرم افزار WinRAR را در صورت ناقص دانلود شدن، دارا می‌باشد.)

media و Mohammad.Reza پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری