رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
amirkamani

خطا در وارد کردن پروژه ها

سوال

سلام .من افتر 2017 نصب کردم .ولی زمان وارد پروژه اماده همش خطا فونت و ورژن میده بعد هم پروژه رو بصورت ناقص وارد می کنه الان باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام.

عکس اول: این مربوط میشه به نسخه افترافکت تون. میگه نسخه ای که این پروژه باهاش سیو شده قدیمی تر از نسخه شماست. و باید اول کانورت بشه به نسخه جدید. خطا بحساب نمیاد. کافیه ok کنید. و بعد پروژه رو یک بار با اسم جدید save کنید.

عکس دو : اینم میگه فونت هایی که در پروژه استفاده شده روی سیستم شما نیست. اینم خطای مهمی نیست. می تونید cancel رو بزنید و بعد فونت مورد نظر خودتون رو برای title های پروژه انتخاب کنید.

عکس سه : اینم یعنی ادرس فوتیج های داخل پروژه رو نشناخته، که می تونید روی در پنجره project ، روی یکی از فوتیج ها کلیک راست کنید و replace footage رو انتخاب کنید. در پنجره بعدی بگردید و فایل مورد نظر رو توی پوشه ها پیدا کنید. بعد از اینکه ok کنید. خودش مابقی فوتیج ها رو تصحیح میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 18 ساعت قبل، amirkamani گفته است :

متاسفانه اتفاق خواصی رخ نداد

در پنجره Project در کادر جستجو عبارت Missing را تایپ کنید (با این کار فایل هایی که افترافکت نتونسته پیدا کنه نمایش داده میشه) روی یکی از آنها راست کلیک کرده و فایل را مجددا آدرس دهی نمائید. مانند تصویر زیر:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 13 ساعت قبل، amirkamani گفته است :

این تصویر باز نمیشه

صفحه تون رو refresh کنید و مجدد امتحان کنید.

در در 1395/12/20, 18:10:44، amirkamani گفته است :

متاسفانه اتفاق خواصی رخ نداد

دقیقا بفرمائید چی کار کردید که اتفاقی نیوفتاد؟!!! عکس بگیرید از مراحل کارتون تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری