رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
حنا

انتخاب ویندوز برای سیستم

سوال

میخواستم بدونم واسه سیستم با این مشخصات(توی عکس) چه ویندوزی و از چه شرکتی مناسب است؟من با ادیوس پریمیر و افتر کار میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام من از ویندوز 7  شصت و چهار بیت سرویس پک 1 آپدیت جون 2017 استفاده می کنم و مشکلی ندارم  توصیه میکنم ادیوس را هم کنار بگذارید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

منم ویندوز 10 با اخرین اپدیتش رو دارم و مشکلی هم تاحالا نداشتم. بنده طرفدار ویندوز های شرکت گردو هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سیستمم سرعتش پایینه.بهم گفتن باید سخت افزاری آپدیت بشه.نظر شما چیه.و اینکه خودم میتونم آپدیت کنم؟

ممنون از پاسخ گوییتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 5 ساعت قبل، حنا گفته است :

سیستمم سرعتش پایینه.بهم گفتن باید سخت افزاری آپدیت بشه.نظر شما چیه.و اینکه خودم میتونم آپدیت کنم؟

ممنون از پاسخ گوییتون

تا منظورت از سرعت پایین چی باشه؟! کجا و کی احساس می کنی سرعت پایینه.

و مشخصات سیستم فعلیتون رو ذکر کنید تا بهتر بشه نظر داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

برای کار کردن با ادیوس حالت Full HD  نباید مشکلی داشته باشید برای پریمیر و افتر افکت باید کارت گرافیکتان را با  ان وی دیا  سری مورد تایید ادوب ترجیحا" یا مدل هایی که کودا را ساپورت میکنند تعویض کنید شاید هم اگر از هارد sata بدون Raid استفاده می کنید کمی مشکل داشته باشد ولی اگر می خواهید 2k یا 4k ادیت کنید اساسا" باید سیستمتان را نقویت کنید .ماهیت سیستم و قطعات شدیدا" به نوع کار فرمت تصویر و نرم افزار مورد استفاده بستگی دارد.البته من در مورد لیست قطعات بالا نظر دادم اگر سیستم فعلی تان باشد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام و تبریک سال جدید به همگی،

در در 1396/01/07, 16:16:38، حنا گفته است :

میخواستم بدونم واسه سیستم با این مشخصات(توی عکس) چه ویندوزی و از چه شرکتی مناسب است؟من با ادیوس پریمیر و افتر کار میکنم

حنا، اگر سیستمی که نوشتی سرعتش پائین هست باید دنبال یه علت دیگه باشی سیستم جمع شده سیستم قدرتمندی بنظر میرسه و همانطور که دوستان گفتند ویندوز 10 مشکلی نداره.

اما راجع به بروز کردن سیستم تا اندازه ای میشه جلو رفت و بیشتر از اون پول درو ریختنه، مثل Ram و جایگزینی هارد با SSD ولی اگر سیستم قدیمی هست بهتره اجزا داخل Case عوض بشه! (بجز خود کیس، DVD rom/rw و هارد، البته اضافه کردن SSD توصیه میشه)

در در 1396/01/09, 12:21:03، Mohammad.Reza گفته است :

منم ویندوز 10 با اخرین اپدیتش رو دارم و مشکلی هم تاحالا نداشتم. بنده طرفدار ویندوز های شرکت گردو هستم.

محمد رضا جان شما از سایتهای دانلود فارسی مثل Soft98 و P30Download ویندوز بروز دانلود کنی خیلی بهتره! (البته شما استادی و این فقط نظر شخصیه منه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

من ی کیس بازنشسته دارم ک سی پی یوش ۳ هست،رمش ۸،طفلک کارت گرافیک هم نداره،:biggrin:اون وقتا ادیوسو ک راحت ساپورت میکرد،ولی با پریمیر یکم سر سنگین بود:close_tema:الانم  ی گوشه برا خودش در حال خاک خوردنه،به نظر شما چقد خرج بر میداره به روز شه (سی پی و رم و کارت گرافیک )؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1396/01/28, 14:40:29، Trance گفته است :

من ی کیس بازنشسته دارم ک سی پی یوش ۳ هست،رمش ۸،طفلک کارت گرافیک هم نداره،:biggrin:اون وقتا ادیوسو ک راحت ساپورت میکرد،ولی با پریمیر یکم سر سنگین بود:close_tema:الانم  ی گوشه برا خودش در حال خاک خوردنه،به نظر شما چقد خرج بر میداره به روز شه (سی پی و رم و کارت گرافیک )؟

منظورت از 3 کدوم 3 هست؟! اگر سری پنتیوم رو کیگی که بنظرم کلا خرجش نکن. چنین سیستمی رو زیاد نمی تونی آپگرید کنی. بهتره یه شرکت بزنی، بدی به منشی ت باهاش تایپ کنه :yaeh-am-not-durnk:

اگر core i3 رو میگی، هنوز جای امیدواری هست. یه رم 8 دیگه بهش اضافه کن. کارت گرافیکش رو هم تا 1 گیگ ببری بالا. بازم یه شرکت بزن. اینبار بده منشی برات کلیپ های تبلیغاتی کانال تلگرام و اینستاگرامت رو ادیت کنه. ¯ε¯¯-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 22 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

منظورت از 3 کدوم 3 هست؟! اگر سری پنتیوم رو کیگی که بنظرم کلا خرجش نکن. چنین سیستمی رو زیاد نمی تونی آپگرید کنی. بهتره یه شرکت بزنی، بدی به منشی ت باهاش تایپ کنه :yaeh-am-not-durnk:

اگر core i3 رو میگی، هنوز جای امیدواری هست. یه رم 8 دیگه بهش اضافه کن. کارت گرافیکش رو هم تا 1 گیگ ببری بالا. بازم یه شرکت بزن. اینبار بده منشی برات کلیپ های تبلیغاتی کانال تلگرام و اینستاگرامت رو ادیت کنه. ¯ε¯¯-

اقا خیلی خندیدم با این پیشنهاد شرکت :biggrin:،core i3 منظورم بود،بیچاره منشی ها :grin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری