رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
Trance

کادر بندی به دور نوشته ها به منظور جلب توجه

سوال

با سلام

فیلم اموزشی ای را در نظر بگیرید که در قسمت هایی  از آن مثلا آدرس سایت،ایدی تلگرام و  یا شماره تلفنی نوشته می شود،قصد قرار دادن قابی دور نوشته ها را دارم در عین حال که قاب متحرک باشه یعنی چند ثانیه ای خود نمایی بکنه و همینطور رنگی باشه + اینکه یک قسمت هایی هم زوم بشه روی قسمت خاصی از تصویر.

مدل آماتورانه ش اینه ک یک قاب در فتوشاپ یا نقاشی با دو حجم متفاوت بکشم و بیارمش تو افتر یا خود پریمیر و قرارش بدم دور نوشته و به چیزی ک میخوام برسم اما خواستم اگر کسی روش های پیشرفته ترش در افتر رو میدونه راهنمایی کنه.

یک نکته درباره فیلم اینکه طرف با گوشی در حال باز کردن تلگرام و رفتن سراغ کانال مورد نظرش هست و ما تصویری که در قاب می بینیم نمای بسته از دستان شخصی اس ک گوشی را در دست دارد + فیلم دیگه ای هم هست که با تیک ماوس در صفحه کامپیوتر این مراحل یعنی رفتن به کانال مورد نظر در تلگرام را انجام میدهد و با برنامه رکورد از صفحه فیلم گرفته میشود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

با سلام دوباره خدمت دوستان گلم،باید بگم اونقدر گشت و گذار کردم تو نت تا بالاخره متوجه شدم این موجی که با کیلیک کردن بجود میاد،به چه صورتیه ساختنش اما همچنان اون هاله های نور :) که در شکل میبینیم کادر مستعطیلی ک رو نوشته ایجاد شده رو نتونستم راهکاری براش پیدا کنم-البته بگم که روش های معمولش که به کمک ماسک میشه ایجادش کرد رو بلدیم همه مون-دنبال شیوه های پیشرفته تری هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

اگه منظورت هنگامه ضبط اموزش هست که نرم افزار زیاد داریم . براش مشخص می کنی ک وقتی کلیک می کنی با موس چ افکتی رو ایجاد کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 22 ساعت قبل، Mohammad.Reza گفته است :

اگه منظورت هنگامه ضبط اموزش هست که نرم افزار زیاد داریم . براش مشخص می کنی ک وقتی کلیک می کنی با موس چ افکتی رو ایجاد کنه

نه منظورم نرم افزارایی ک این کارو انجام میدن نبود-حالا اگه معرفی شون کنی هم  بد نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری