رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
armin supernova

آموزش موشن گرافی

Recommended Posts

سلام دوستان ببخشید آموزش های مربوط موشن گرافی رو میخواستم که بشه باهاش کار های تبلیغاتی انجام داد ...

ممنون میشم اگر سراغ دارید در اختیارم بگذارید یا اگر میتونید تا حدی در همین تاپیک آموزش بدید ... 

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی الفبای اولیه موشن گرافیک نیاز به صدها صفحه مطلب و یا ساعت ها آموزش مالتی مدیا یا تصویری دارد که نه در این خلاصه می گنجد که یک تاپیک آموزش داده شود نه آموزش صحیح آن کار هر کسی است و نیاز دارد آموزش دهنده هم تسلط به محیط نرم افزار داشته باشد و هم دارای درک صحیح از موشن گرافیک و قریحه هنری باشد  .من توصیه می کنم آموزش های لیندا را دنبال کنی که در همین سایت نسخه به روز آن با زیر نویس فارسی موجود است و فکر می کنم بهترین و ثمر بخش ترین شیوه باشد بعد هم آموزش های اندرو کریمر را پی گیری کن که طبعا" به مسایل حرفه ای تر و مشخصا " جلوه های ویژه سینمایی  می پردازد. موفق باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، media گفته است :

سلام دوست گرامی الفبای اولیه موشن گرافیک نیاز به صدها صفحه مطلب و یا ساعت ها آموزش مالتی مدیا یا تصویری دارد که نه در این خلاصه می گنجد که یک تاپیک آموزش داده شود نه آموزش صحیح آن کار هر کسی است و نیاز دارد آموزش دهنده هم تسلط به محیط نرم افزار داشته باشد و هم دارای درک صحیح از موشن گرافیک و قریحه هنری باشد  .من توصیه می کنم آموزش های لیندا را دنبال کنی که در همین سایت نسخه به روز آن با زیر نویس فارسی موجود است و فکر می کنم بهترین و ثمر بخش ترین شیوه باشد بعد هم آموزش های اندرو کریمر را پی گیری کن که طبعا" به مسایل حرفه ای تر و مشخصا " جلوه های ویژه سینمایی  می پردازد. موفق باشی.

ممنون از پاسخ گوییتون ولی ببخشید دقیقا کدوم آموز های لیندا چیزی با عنوان موشن گرافی یا عناوین مشابه در سایت تایم کد موجود نیست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

ضمن تشکر و تایید نظر دوست عزیزم media،در کل موشن گرافی به تجربه فرد و میزان شناختش نسبت به نرم افزار ها بستگی داره تا بتونه در مجموع طرحی که در ذهن داره و یا مشتری سفارش میده رو پیاده سازی یا همون عملی کنه.

مسلما  شما هر چقدر بهتر نسبت به نرم افزار مثلا افترافکتز شناخت داشته باشی از اون طرف هم دستت باز تره تا تکنیک هایی که نیازه رو پیاده کنی،تو کانال های یوتیوب هم میتونی کلی ویدئو اموزشی ببینی اما باز هم بهترین تمیرن اینه که طرحی برای خودت بنویسی روی کاغذ،در ادامه بیای قدم به قدم اونو تو نرم افزار اجرایی کنی.با توجه به المان های زیادی که این روزا برای موشن گرافی در اختیار کاربرا قرار گرفته-چیز سختی نخواهد بود یادگیریش،اگر طرف همت کنه و حسابی وقت بذاره،خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشو کنه یاد میگیره.

در کل اسمش روشه-شما با پیچ های اندازه-جهت-موقعیت-روشنایی تصویر و یا سوژه  طرف هستید و با کم و زیاد کردن این پیچ ها و حرکت دادنش به داخل قاب و خارج کرنشون صحنه رو نمایشی خواهید کرد،در آخر هم خروجی و بردن به محیط نرم افزار تدوین مثل پریمیر و صداگذاری کردن میمونه که بخش مهمیه و نقش بسزایی تو کار داره.    موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری