رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
B_GFX_F

مشکل در ایمپورت کردن فایل

سوال

سلام

یه آموزش ریکورد شده از صفحه مانیتور دارم با فرمت .avi .. قرار بود من ادیتشو انجام بدم ولی به هیچ عنوان نمیتونم ایمپورتشون کنم چه در پریمیر چه در افترافکتز و حتی در ویندوز movie maker هم سعی کردم ایمپورتش کنم ! تو پریمیر و افتر که به هیچ عنوان وارد نمیشه و ارور unsuported file or damaged رو میده . توی موی میکر فقط صداش ایمپورت میشه ! باید اینا رو هم بگم که کدک های لازم از جمله مجموعه quicktime و غیره رو نصب کردم و فایل داخل همه پلیر ها (vlc,windows media player,kmplayer,potplayer,quicktime,windows movie and tv , .......... ) به خوبی پلی میشه ! 

لطفا کمکم کنین خیلی خیلی خیلی مهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 11 ساعت قبل، B_GFX_F گفته است :

سلام

یه آموزش ریکورد شده از صفحه مانیتور دارم با فرمت .avi .. قرار بود من ادیتشو انجام بدم ولی به هیچ عنوان نمیتونم ایمپورتشون کنم چه در پریمیر چه در افترافکتز و حتی در ویندوز movie maker هم سعی کردم ایمپورتش کنم ! تو پریمیر و افتر که به هیچ عنوان وارد نمیشه و ارور unsuported file or damaged رو میده . توی موی میکر فقط صداش ایمپورت میشه ! باید اینا رو هم بگم که کدک های لازم از جمله مجموعه quicktime و غیره رو نصب کردم و فایل داخل همه پلیر ها (vlc,windows media player,kmplayer,potplayer,quicktime,windows movie and tv , .......... ) به خوبی پلی میشه ! 

لطفا کمکم کنین خیلی خیلی خیلی مهمه

این مواردی که می فرمائید یعنی که نرم افزار تدوینتون کدک مورد نیازش رو نداره.

بهتره با ادیوس هم امتحان کنید. ببینید باز میشه. اگر شد، یه خروجی mpeg بگیرید ازش ، بعد ببریدش تو نرم افزار دلخواهتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری