• 0
melody

مشکل در اجرا و رندر پرمیر

سوال

ارسال شده در

با سلام، متسفانه در اواخر کار یه پروژه هستم و با مشکلی برخوردم که قبلا برام پیش نیومده بود، پروژه ی تدوین شده ای در پریمیر دارم که که سکانها در افتر افکت ادیت شده ، الان وقتی پروژه رو تو پریمیر باز میکنم یا میخوام رندر بگیرم فایل هایی که به افتر افکت لینک شدن آفلاین میشن و ارور:
Adob after effects cc 2015.0 has stopped working
windows can check online for a solution to the problem.
میده و یه جورایی نمیتونم هیچ کاری رو پروژه انجام بدم حتی افتر افکت رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad.Reza پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

درود.

1- دوست عزیز لطف کنید سوالتون رو در بخش مربوط به خودش مطرح کنید. اگر توضیحات رو خونده باشید قسمت درخواست ها مربوط به آموزش های تصویری میشه. مشکلات تون رو در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کنید که بعدها کسی به مشکل شما برخورد راحت تر بتونه سرچ کنه.

بهرحال سوالتون منتقل شد به بخش مورد نظر.

2- حالا بریم سراغ مشکل شما. متاسفانه لینک کردن به افترافکت از طریق پریمیر هنوز باگ هایی داره. شما چند تا راه دارید که می تونید امتحان کنید شاید مشکل بر طرف بشه اگر نشد فقط یه راه میمونه که توضیح می دم.

- جدید ترین ورژن پریمیر در سایت هستش اون رو دانلود کنید. و همینطور جدیدترین نسخه افترافکت.

- حتما پروژه رو روی سیستمی باز کنید که اخرین بار بدون مشکل پروژه رو اجرا کرده(البته امیدوارم حین پروژه ویندوز عوض نکرده باشید).

- مرکوری انجین رو در پریمیر خاموش کنید.

- تک تک پلان های لینک شده رو داخل خود پریمیر، این پوت و اوت پوت بدید و اینتر بزنید که رندرش کنه. روی چند تا پلان امتحان کنید ببینید همه شون همین ارور رو میده.

و گزینه اخر و البته کاری من خودم همیشه انجام میدم. بعد از اینکه پروژه تون تموم شد و اصلاحات نهایی شد. پروژه های افترافکت تون رو تک تک باز کنید و ازش رندر بگیرید. بعد بیاید بندازید لاین بالای همون پلان توی پریمیر. و پلان لینک شده به افترافکت رو Disable کنید. اینطوری می تونید هر وقت نیاز به اطلاح بود سریع از پلان لینک شده اصلاحات رو انجام بدید و دوباره خروجی بگیرید.

امیدوارم مشکلتون با انجام مراحل بالا حل بشه.

موفق باشید.

پ.ن: این هم نگاه کنید خیلی میتونه مفید باشه. مواردی که گفته انجام بدید.

Nasrin, Eminem و media پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری