رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
esmaildaryadel

در خواست اموزش پروژه های افتر افکت

سوال

با سلام اگه میشه  ساخت پروژه هی افتر افکت حتی یک نمونه هم شده کامل توضی بدین به زبان فارسی.. مثل  پروژه های عکس تو طبیعت. منظوری جایگذاری عکس نیست ها . منظورم  طریقه ساخت کلیش هستش ممنون از سایت خوبتون خیلی پیشرفت کردین از پارسال به امید پیشرفت روز افزونتون و در نهایت از پروز ه ها تولد مخصوص بزرگ سال و پروژه ها مخصوص عروسی بیشتر بذارید ممنون به امید موفقیت روز افزونتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام.

دوست عزیز بیشتر پروژه های آماده فاقد فایل صدایی هستند که در دمو میشنوید. اگر فایل صدا موجود باشد معمولا در پست مربوطه ذکر خواهد شد.

فایل های صدا اکثرا برای شرکت Audio Jungle هستند. ما در سایت یک سری از ارشیو این سایت را قرار دادیم. میتوانید از برای دانلود استفاده کنید.

در مورد آموزش پروژه های آماده هم عرض کنم، هر پروژه ساز خودش را می زند. بخاطر همین آموزش جامعی نمی شود تهیه کرد. بهرحال اگر پروژه خاصی هست که مشکل با استفاده از آن را دارید ذکر کنید، در حد توان راهنمایی میکنم.

فقط در نظر داشته باشد برای استفاده از این پروژه ها حتما باید آشنایی نسبی با افترافکت داشته باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام.

به انجمن خوش اومدین.

حتما تو فکرش هستم که یه پکیج 50 ساعته آموزش افترافکت ضبط کنم. فعلا دارم روی جزئیات و سر فصل ها کار میکنم. فکر میکنم آموزش ها به صورت پکیجی باشه مفید تر باشه تا قسمت قسمت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام ممنون ميشم اگر آموزش کار با پروژه هاي افتر افکت رو هم بزارين . تا حالا از سايتهاي مختلف کلي پروژه افتر افکت دانلود کردم ولي کار با اونها رو بلد نيستم ضمنا تو هيچکدوم از فايلهاي دانلود شده فايل صوتي وجود نداره ... اگر قرار دادن آموزش کار با کليپهاي افتر افکت امکان پذير نيست حداقل بگين آيا تمام پروژه هاي اماده افتر افکت فاقد فايل صوتي يا همون موزيک کليپ هستند ؟؟؟ يا اينکه بعد از بازکردن در نرم افزار افتر افکت و خروجي گرفتن کليپ صدا دار ميشه ؟!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

محمدرضا آموزش اوکی شد به منم اطلاع بده

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام میخواستم اگه بشه یه آموزش مختصر در باره نحوه کار با اسکریپ افترافکت Cluster v2.0  یه مقدار مبحثش باز کنید متشکر میشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

دوست عزیز افترافکت یه نرم افزار گرافیکی هستش نه اسکریپت

لطفا تصحیح کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام میخواستم اگه بشه یه آموزش مختصر در باره نحوه کار با اسکریپ افترافکت Cluster v2.0  یه مقدار مبحثش باز کنید متشکر میشیم

سلام. چشم در اولین فرصت یه توضیحی در مورد این اسکریپت کاربردی میدم.

دوست عزیز افترافکت یه نرم افزار گرافیکی هستش نه اسکریپت

لطفا تصحیح کنید

اگر اشنایی به زبان برنامه نویسی داشته باشید با استفاده از اسکریپت ها در افترافکت می تونید راندمان و سرعت کارتون رو به مراتب بالا ببرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلامی دوباره خدمت دوستان و مدیر انجمن تایم کداره کار بسیار عالی هستش که بصورت پیکیچ توضیح بدین من تمام پروژه ها افتر افکت ویرایشش بلدم پروژه هاشون خوبه فقط مشکلش اینه زمانش خیلی کمه برا همون تصمیم گرفتم خودم کلشو بسازم برا همون یه سری اموزش به عنوان نمونه از پروژها طبیعت بصورت حرفا یی اموزششو میخوام اگه در این مورد برنامه هایی داشتین خوبه ممنون از سایت خوبتون.اینم بگم افتر افکت واقعا اگه علاقه مندش باشیم کلیپهای بسیار شیک ونوینی میسازه واقع از این نرم افزار خوشم میاد منتظر اموزشهای بی نظیرتون در مورد ساخت کلیپ هستم در مورد همه زمینه ها شهیدان  مراسم شادی تولد از همشون یه نمونه بذارید ممنونم به امید موفقیت روز افزون همه دوستان د ر این زمینه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام پروژه ها اماده افتر افکت با این نامها را بذارید ممنون

پروژه افترافکت مخصوص عروسی Luxury of Diamonds – Elegant Slideshow

پروژه عروسی برای افترافکت Romantic Wedding Trailer Pond5

پروژه آماده افترافکت ویژه کلیپ عروسی Our Wedding PopUp Album V3

کلیپ افتر افکت برای عروسی Wedding Love Story Videohive

بعد اینکه اموزش اصولی  اصلاح رنگ ونور پردازی رو در افتر افکت با پلاگینها پرکاربرد بذارید به زبان فارسی اگه امکانش هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1394/10/20, 14:18:12، esmaildaryadel گفته است :

با سلامی دوباره خدمت دوستان و مدیر انجمن تایم کداره کار بسیار عالی هستش که بصورت پیکیچ توضیح بدین من تمام پروژه ها افتر افکت ویرایشش بلدم پروژه هاشون خوبه فقط مشکلش اینه زمانش خیلی کمه برا همون تصمیم گرفتم خودم کلشو بسازم برا همون یه سری اموزش به عنوان نمونه از پروژها طبیعت بصورت حرفا یی اموزششو میخوام اگه در این مورد برنامه هایی داشتین خوبه ممنون از سایت خوبتون.اینم بگم افتر افکت واقعا اگه علاقه مندش باشیم کلیپهای بسیار شیک ونوینی میسازه واقع از این نرم افزار خوشم میاد منتظر اموزشهای بی نظیرتون در مورد ساخت کلیپ هستم در مورد همه زمینه ها شهیدان  مراسم شادی تولد از همشون یه نمونه بذارید ممنونم به امید موفقیت روز افزون همه دوستان د ر این زمینه...

اگر ویرایشش رو بلد باشید. میتونید همون رو تایمش رو بیشتر کنید. همه پروژه های نمیشه چون بعضی ها ترکیبی از فوتیج های 3d و 2d هست. اما مابقی رو با کمی حوصله میشه تایمش رو بیشتر کرد. باید توی هر PreComp ها برید و دونه دونه اونها رو تایمش رو بیشتر کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 3 ساعت قبل، esmaildaryadel گفته است :

با سلام پروژه ها اماده افتر افکت با این نامها را بذارید ممنون

پروژه افترافکت مخصوص عروسی Luxury of Diamonds – Elegant Slideshow

پروژه عروسی برای افترافکت Romantic Wedding Trailer Pond5

پروژه آماده افترافکت ویژه کلیپ عروسی Our Wedding PopUp Album V3

کلیپ افتر افکت برای عروسی Wedding Love Story Videohive

بعد اینکه اموزش اصولی  اصلاح رنگ ونور پردازی رو در افتر افکت با پلاگینها پرکاربرد بذارید به زبان فارسی اگه امکانش هست

لطفا درخواست های پروژه ها رو در بخش مربوط به خودش که در انجمن وجود داره مطرح کنید. عنوان این پست ربطی به پروژه درخواستی نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری