رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
mehdiershadi

نیم سرور

سوال

سلام داداش محمد رضا

مرضامن رو سرور مجازی ام دایرکت نصبیدن حالا چطوری یراش نیم سرور یا همان دی ان اس اختصاصی بسازم دامنه ام ملیه

ممنون میشم توضیح کامل بدی

من رو سرور مجازیم دایرکت ادمین نصبیدم می خوام براش نیم سرور  اختصاصی ایجاد کنم چطوری؟ دامینم ملیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

26 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

پس در پنل دایرکت ادمین چی بزنم دی ان اس های دامین رو از کدوم قسمت پنل دایرکت بزنم برا ایجاد دی ان اس اختصاصی

در admin level وارد قسمت DNS Administration بشید و اونجا برای ns1 و ns2 ای که قبلا تو پنل دامنه تون مشخص کردید، رکورد A رو ثبت کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

از تو پنل ایرنیک. 

در قسمت نام کارگزار مینویسید

ns1.your domain.com

ns2.your domain.com

جلوش هم ای پی سرور مجازی تون رو بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

پس در پنل دایرکت ادمین چی بزنم دی ان اس های دامین رو از کدوم قسمت پنل دایرکت بزنم برا ایجاد دی ان اس اختصاصی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

پورت در سرور اختصاصی هتزنز ب چ دردی می خوره ورت زیاد باشه فرقش با پورت کم چیه

2.پورت بخوای بخری چطوری باید نصبش کرد

3.فلکسی پک یا امکانات اضافه رو چه طوری باید نصب کرد

خواستم سابنت ایپی بگیرم گفت فلکسی پک اول باید فعال کنی چطوری؟

هر سه رو جواب بده ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید. این سوال ها که پرسیدید چه ربطی به عنوان تاپیکتون داره؟!

1- روی سرعت دانلود از سرور بیشتر تاثیر داره. یا سایت های پر بازدید.

2- توضیح پورت طولانیه. ولی توی گوگل به فارسی هم عنوانش رو سرچ کنید صد تا مقاله میاد که توضیحات کاملی هم دادند.

3-فلکسی نصبی نیست سفارش میدید. فاکتورش رو پرداخت می کنید و براتون فعال میشه. فقط نپرسید چطوری! یه سفارش ساده ست. مثل خرید سرور. از پشتیبانی بپرس برای چه سروری می خوای خودشون دقیقا میگن چیکار کنی.

فلکسی یه امکان تا یه ابزار. شما برای سفارش بعضی چیز ها در هتزنر باید یه پول زور رو ماهانه بدی به المانی ها تا تازه بتونی اون خدمات رو سفارش بدی!!! مثلا میخوای رم سرور رو ارتقا بدی از 32 به 64. باید یه هزینه ارتقا که بدی هیچ، ماهی فلان قد هم پول یه چیز الکی به اسم فلکسی رو بدی. در واقع یه فلکسی یه سیاست کاری در هتزنر هست که از شما پول بیشتری بگیرن. البته قراره تا چند ماه دیگه کلا فلکسی رو حذف کنند خدا بخواد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ایا برای سفارش سابنت هم باید فلکسی فعال کرد؟

اگه بخوام رم ارتقابدم بایداول بشون بگم فلکسی فعال کنن بعد رم بخرم؟

3. به ایمیلی ک برام لارا رو فرستاد بگم فعال کنع فلکسی رو

ممنون میشم س تا رو جواب برید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ایا برای سفارش سابنت هم باید فلکسی فعال کرد؟

اگه بخوام رم ارتقابدم بایداول بشون بگم فلکسی فعال کنن بعد رم بخرم؟

3. به ایمیلی ک برام لارا رو فرستاد بگم فعال کنع فلکسی رو

1- قبلا می خواست اما فکر کنم الان نمیخواد. میتونید قبلش از پشتیبانی بپرسید.

اما بهرحال نحوه سفارش اینطوری که می رید تو سربرگ server. قسمت ip. و گزینه Ordering of additional IP, failover IP or subnet. ساب نت مورد نظرتون رو تیک میزنید و سفارش میدید. اگر ساب نت رو داد که هیچ. اگه گفت فلکسی پک می خواد از این فلکسی سفارش می دید.

2- بله. این میتونه کمکتون کنه. نوشته برای ارتقا باید تیکت بزنید به پشتیبانی. اونها اگه به فلکسی نیاز داشته باشید بهتون میگن. فلکسی رو هم از همون لینک بالا میتونید سفارش بدید.

3- نخیر. تو پنل هتزنر، ستون سمت چپ. گزینه request. با این گزینه میتونید بهشون تیکت بزنید و درخواستتون رو بگید. خودشون راهنماییتون میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

اولا به اینکی ک دادی رفتم  کدوم  گزینه رو انتخاب کنه خیلی بود نمی دونستم کدوم رو بخرم دی:/

2. بعد اینکه گزینه مورد نظر از لینک خریدم بعد بهشون خبر بدم از طریق تیکیت و بعد اقدام ب خریذ سابنت کنم یا بدون اطلاع اقدام ب خرید سابنت کرد؟

3.داداش راستی چرا رو گزینه Ordering of additional IP, failover IP or subnet. می زدم نمی رفت ب بخش خرید؟ می رفت ب بخش تیکیت دادن؟

4. همچنین شما گفتید ک

=====

اما بهرحال نحوه سفارش اینطوری که می رید تو سربرگ server. قسمت ip. و گزینه Ordering of additional IP, failover IP or subnet. ساب نت مورد نظرتون رو تیک میزنید و سفارش میدید. اگر ساب نت رو داد که هیچ

====

حال سوال من اینه ک این سابنت رو اگه داد کجا میده یعنی کجا اطلاعات سابنت و ایننا رو برام می فرسته ب کجا ؟(شرمنده یکم مبتدیم )

ممنون میشم 4 گزینه رو تک تک جواب بدی باز ب خاطر وقتی ک برا کمک کردن ب کاربرای انجمنت میزاری ممنونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

اولا به اینکی ک دادی رفتم  کدوم  گزینه رو انتخاب کنه خیلی بود نمی دونستم کدوم رو بخرم دی:

لینک فلکسی که یکی بیشتر نیست. یه Order Now داره میزنی و تمام. نمیدونم چی رو شما میگی زیاد بود!! ولی در کل قضیه خیلی ساده ست. شما یه تیکت بده بهشون بگو من ساب نت میخوام. خودشون مراحل رو بهت توضیح میدن. اگرم گفتن باید فلکسی تهیه کنی. بهشون بگو لینکش سفارشش رو برام بفرستید. بهمین راحتی

داداش راستی چرا رو گزینه Ordering of additional IP, failover IP or subnet. می زدم نمی رفت ب بخش خرید؟ می رفت ب بخش تیکیت دادن؟

من که می زنم به بخش تیکت نمیره. یه منو اون پایین ظاهر میشه که میتونی ساب نت یا ای پی سفارش بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام داداش چند سوال دارم

1.اینه ک من اگه بخوام ای پی تکی بخرم کدوم گزینه رو انتخاب کنم 

2. داداش من ی سوالمم اینه ک هنو دقیقا نمی دونم کدوم بخش برم سراغ تیکیت...اخه وقتی ب بخش request و support رو می زنم

بعد اونجا کدوم رو انتخاب باید کرد server request  یا server problems ...بعد اگه زدم کدوم یکی از گزینه هاشو انتخاب کنم(برا اینکه ازشون بپرسم فلکسی پک می خواد یا نه)

عکسم بدی ممنون میشم

3.داداش این ادرس ک دادی 

من می رم داخلش بعد ببین...نمی دونم کدوم رو سفارش بدم

====

Price/Month  Once-off Setup Fee
(Price only valid for dedicated root servers EX and SX61)
€ 15.97
€ 125.21
€ 12.61
-
2 TB SATA 6 Gb/s HDD Enterprise
€ 12.61
-
3 TB SATA 6 Gb/s HDD Enterprise
€ 21.01
-
4 TB SATA 6 Gb/s HDD Enterprise
€ 25.21
-
240 GB SSD Hard Drive
€ 15.97
-
240 GB 6 Gb/s SSD Datacenter Edition
€ 21.01
-
480 GB 6 Gb/s SSD Datacenter Edition
€ 32.77
-
960 GB 6 Gb/s SSD Datacenter Edition
€ 41.18
-
Extra Hardware(Price on request)
=========================
اصلا معلوم نی کدوم سفارش بدم

4.داداش بعد اگه ایپی تکی گرفتم از کدوم بخش پنل و چطوری بشون بگم بر روی سابنت مورد نظر روت کنن

5.داداش بالفرض اینکه من سابنت خریدم بعد  چه موقع  و چجوری اطلاعات سابنت رو برام می فرستن؟

داداش ممنون میشم ب 5 مورد جواب بدید ...دقیقا 5 تا...

تو این چند مدت خیلی کمکم کردی جای تشکر داره خیلی ممنونم ازت خیلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام داداش چند سوال دارم

1.اینه ک من اگه بخوام ای پی تکی بخرم کدوم گزینه رو انتخاب کنم 

گزینه One additional IP

2. داداش من ی سوالمم اینه ک هنو دقیقا نمی دونم کدوم بخش برم سراغ تیکیت...اخه وقتی ب بخش request و support رو می زنم

بعد اونجا کدوم رو انتخاب باید کرد server request  یا server problems ...بعد اگه زدم کدوم یکی از گزینه هاشو انتخاب کنم(برا اینکه ازشون بپرسم فلکسی پک می خواد یا نه)

عکسم بدی ممنون میشم

server request و بعد  Other server request

3.داداش این ادرس ک دادی 

من می رم داخلش بعد ببین...نمی دونم کدوم رو سفارش بدم

بستگی به خودت داره کدومش رو بخوای. توضیحاتش که مشخصه. بخون ببین چه موردی رو نیاز داری. ولی قبل سفارش اینها باید فلکسی پک رو سفارش داده باشی. تو تصویر مشخص کردم

4.داداش بعد اگه ایپی تکی گرفتم از کدوم بخش پنل و چطوری بشون بگم بر روی سابنت مورد نظر روت کنن

یه تیکیت میزنی بهشون می گی. 

5.داداش بالفرض اینکه من سابنت خریدم بعد  چه موقع  و چجوری اطلاعات سابنت رو برام می فرستن؟

ایمیل می کنن و تو پنل سرورت هم مشخصه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

اولا وقتی سابنت خریدم کجای پنل مشخصه؟

دوما من هنوز کامل کامل متوجه نشدم اون ادرسی ک دادی و شامل چند گزسنه بود مواردی بودند ک ب فلکسی پک نیاز داشتند یا خود فلکسی پک بود؟  اما اگه خود فلکسی بود بایست کدوم انتخاب بکردم؟ و اگه نبود پس فلکسی رو از کجا و چطوری سفارش بدم

داداش ممنون در حد تیم ملی.....

خیلی بامرامی در یک کلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

همچنین شما گفتید قبل سفارش اینا باید فلکسی پک سفلرش بدی 

پس اینا چین ک سفارش می دم ممنون نیشم جواب تمام بدی ممنون 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

کنارش نوشته به چه درد میخورن چیز عجیبی نیستند!

دوست عزیز شما تیکت بزن به خود دیتا سنتر بگو چی میخوای، خودشون میگن چه مواردی رو باید تهیه کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش ممنون اول بابت پاسختون

1.نگفتی ک چطوری وقتی سابنت خریدم کجای پنل مشخصه (شرمنده یکم مبتدی و زیاد سوال می پرسم)

2.اون ادرسی ک دادی مربوط ب فلکسی پک بود اونا رو من نفهمیدم چین ....من فلکسی برا سابنت می خوام بعد اون ادرسی ک دادی همش فلکسی بود و باید سفارش بدااد اما معلوم نبود کدوم رو برا سابنت سفارش بدم؟

3.بعد شما گفتید ک

====

بستگی به خودت داره کدومش رو بخوای. توضیحاتش که مشخصه. بخون ببین چه موردی رو نیاز داری. ولی قبل سفارش اینها باید فلکسی پک رو سفارش داده باشی. تو تصویر مشخص کردم

====

گفتی ک بخون ببین چ مورد نیاز داری ولی قبلش باید  سفارش اینا باید فلکسی فعال کنی

حالا من اینجاشو متوجه نشدم ک مگه اینا فلکسی نیستن  پس منظورت چیه قبلش باید فلکسی سفارش بدی پس این ادرس چیه

مممنون میشم 4 گزسنه رو جواب بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

عزیز بنده چندین بار به شما توضیح دادم تیکت بزنید خود هتزنر میگه چی بخرید .ساب نت که بخرید بعد خرید میاد تو پنل سرور تو سربرگ ای پی.درضمن فلکسی کلا یه امکانه یه اجازه نامه. میخرید بعدش می تونید یه سری چیزها(همون ها که تو تصویر بود) رو سفارش بدید. شما وقتی یه فلکسی می خری، ماهیانه یه پولی می دی به هتزنر، بعدش میتونی از اون لیست هر کدوم رو خواستی سفارش بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

1.خب اگه اینطوریه اون ادرسی ک دادید فلکسی پک برا سابنت نمی خواست ؟ چون اسمی از سابنت پیدا نکردم

2.من اگه بخوام فلکسی پک بخرم میشه متن انگلسی بدیم بعد در تیکیت بدمشون؟

3.بعد اونا ملا چی می گن می گن چیکار کن لینک درگاه پرداخت میدن چی میدن

4. شما ک شرکت ری را نت را دارید برا سابنت فلکسی گرفتید؟

5. kvm ک نیاز ب فلکسی نداره پس چرا تو عکس بود

6.داداش سربرگ ایپی ها دقیقا کجاست پیدا نمی کنم (شرمنده یکم اماتورم با پنل هتزنز زیاد اشنایی ندارم)

7. خواستم ی سرور برا مجازی سازی بگیرم کلیک کردم این گزینه ها کدومو انتخاب کنم

Operating system
  • Rescue system
  •  Rescue system
  • Operating systems without pre-installed control panel
  •  CentOS 6.7 minimal
  •  Debian 8.2 LAMP
  •  Debian 8.2 minimal
  •  openSUSE 42.1 minimal
  •  Ubuntu 14.04.3 LTS minimal
  •  Ubuntu 15.10 minimal
  •  Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition
    (Price (monthly): € 130.25 / Setup (once): € 0.00)
  •  Windows Server 2012 R2 Standard Edition
    (Price (monthly): € 21.01 / Setup (once): € 0.00)

• Operating systems with pre-installed control panel
  •  CentOS 6.7 + cPanel
  •  CentOS 6.7 + Plesk
  •  Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition + Plesk
    (Price (monthly): € 130.25 / Setup (once): € 0.00)
  •  Windows Server 2012 R2 Standard Edition + Plesk
    (Price (monthly): € 21.01 / Setup (once): € 0.00)
Language English German 
Number of servers 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

ممنون میشم ب 7 مورد جواب بدید ب 7 مورد ممنون

یک دنیا

یاعلی 

خیلی بامرامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

1-2-3 دوست عزیز شما کلا سوال تکراری زیاد میپرسی مشکلت هم اینه قبل اینکه یه کاری کنی اینقدر سوال می پرسی که کلا خودتم یادت میره قرار بوده چیکار کنی. من از اون اول بشما گفتم یه تیکت بده خودشون میگن بهت. اما به سوال هات دقت کن! پرسیدی بعدش چی میشه، اگه فلان کردن بعد من چ کنم و... شما اگه واقعا نیاز داری به ساب نت یه تیکت بزن کاملا بهت توضیح میدن نیاز به اینهمه اما و اگر نداره.

5- اون kvm همیشگی هست نه فقط برای سه ساعت.

6- از اون بهتر دیگه نمی تونم راهنمایی کنم. چون بی نهایت ساده ست یه کم دقت کنی پیداش میکنی. تو پست های قبلی خودت یه بار رفته بودی داخلش عجیبه الان میگی نمی دونم کجاست. اگه واقعا نتونستی پیداش کنی پیشنهاد میکنم شما یه مبلغی به یکی بپردازی تا با تیم ویور همه چیز رو از سفارش تا پرداخت برات توضیح بده.

7- خرید سرور. فقط نپرس چطوری چون این مورد هم قابل توضیح نیست واقعا یه دکمه order داره میزنی و تمام. 

موفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش من اول تیکیت دادم گفت برا سابنت نیاز ب  فلکسی نداره

2.داداش ممنون میشم ی کمک ساده کنی ی عکس از سربرگ ایپی ها بزاری

3.داداشبعدطلاعت سابنت مثل کل ایپی ها و اطلاعاتشون علاوه بر این ک در ایمیل قابل مشاهدست ایا در  در سربرگ ای پی قابل مشاهدست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

1- خب اگه نمیخواد که هیچی دیگه. راحت از سربرگ ای پی و گزینه ساب نت خریدتون رو انجام بدید. با توجه به عکس زیر:

2- اینم عکس

3- بله در سربرگ ای پی همه مشخصات نشون داده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام من از سرور دایرکتم یعنی از رسیلراش پگاپ گرفتم از طریق کنترل پنل سرورم ک دایرکت ادمینه

حالا برا یکی از رسیلرا مشکلی پیش اومده چطوری میتونم ریستور کنم پگاپی ک گرفتم رو براش 

2.میشه ی توضیح بدی ک پگامی ک گرفتم ایا اس کیو الم خودش گرفته یا ن یا باید گرفتم یا نیازی ب گرفتن اس کیو ال نی

3.میشه ی لینک بهم بدی یا اموزش از نحوه ریستور پگاپ در  سرور دایرکت ادمین از طدیق کنترل منل و خودتم ی توضیح خوب بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش میشه دقیق بگی رکورد چطور ایجاد کنم واسه سرور دایرکتم 

این دی ان اس ها  رو در  زدم 

ns7.mahost.ir

ns8.mnhost.ir

حالا مونده تنظیمان   چطوری انجام بدم (میشه دقیق بگی ) رکور چی بسازم ns چی بسازم

میشه دقیقه بگی

بعد لازمه ک من در هاست رکورد بسازم برای ساخت دی ان اس اختصاصی برا دایرکت یا خودش اتوماتیک می سازه  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

لازم به ساخت رکورد نیست. شما همون ns هایی که در پنل دامنه تون ساخته اید رو اینجا.

بعدم بهتره برای اینکه مطمئن بشید همه چیز درست تنظیم شده از استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش چیکار کنم ک بعد   اینکه رسیلر ساختم روی دی ان اس های اختصاصی سرورم اتومات  ست شهیعنی رسیلر دی ان اس های سرورم رو بگیره اتومات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری