• 0
mehdiershadi

اموزش های هتزنز(ایبوز-فایروال)

سوال

ارسال شده در

داداش ممنون میشم جواب سوالات زیر رو بدید

از طریق همون ایمیل ک لارا رو داد بگم ریست کنن؟

2.نحوه نصب فایروال رو هتزنز نمی سازی اموزشش رو؟

3.داداش اگه ایبوز برام فرستادن ب ایمیلم می فرستم

4.برا حل ایبوز ب همون ایمیلی ک برام پیام دادن حل ایبوز بفرستم یا جواب بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

1- بله. سوالتون تکراریه! تاحالا چند بار توضیح دادم از طریق همون ایمیل میتونید تقاضای ریست کنسول رو بدید. یادتون باشه متن انگلیسیش رو هم براتون فرستادم.

2- نه تاحالا خودم نصب نکردم. و اساسا نمیدونم منظورتون چه فایروالی هست.

3-4- بله ایمیل میاد و باید بعد رفع ابیوز به همون ایمیل جواب بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

داداش بعد برا رفع ایبوز باید بهشون دلیلل بیارم یا کارای دیگه هم کرد مثلا چی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

شما بزار ابیوز برات بیاد. همه چیز بستگی به توع ابیوز داره که چیکار کردی که برات ابیوز اومده. بعضی هاش که خیلی جدی نیست رو جوابم ندی کاری باهات ندارن. ولی رو بعضی هاش هم حساس هستند و اگه تا 24 ساعت رفعش نکنی سرور رو می بندن. مثلا اگه از تورنت استفاده کنی یا سرور رو برای کارهای هک خریداری کرده باشی و...

درکل بعد از رفع هر ابیوز جوابش رو باید به خود همون ایمیلی که بهت میشه بفرستی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

داداش چون این تاپیک مربوط ب اموزش هتزتزه

داداش در هر ماه هتزنز هزینه مثلا فلکسی و کا وی ام و پ ول سرور ایا اتوماتیک از حساب پی پالم کم میکنه یا خودم باید حساب پرداخت کنم

2.بعد باید مثلا اگا خودم پرداخت کنم پول فلکسی رو جدا و پول سرور جدا پرداخت کنم

3.بعد مثلا برا پرداخت فلکسی باید از کجا مرداخت کرد یا پول سرور

4.شما این اخبار بروز هتزنز رو از کجا میاری میشه ادرس بدی ما هم اپدیت شیم 

4سوال مننونم میشم جواب بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

شما هر تعداد سرور، ای پی، فلکسی و... خریداری کنی، مبلغ رو جمع می زنند و تحت عنوان یک فاکتور برات ایمیل می کنند.

روش پرداخت هم به این صورت هست که شما وارد پنل کاربریت میشی و بعد تب INVOCE  رو انتخاب میکنی. اونجا می تونی فاکتور ایجاد شده رو از طریق پی پال پرداخت کنی.( پس اتوماتیک کم نمیشه. شما هر بار که فاکتور برات صادر می کنند. میای تو این سربرگ و از طریق پی پال اون رو پرداخت میکنی.)

حالا اگه خودت پی پال داری که با پی پال خودت پرداخت میکنی. اگه نه می تونی به سایت هایی مثل payment24 تیکت بزنی، یوزر و پسورد پنلت رو بدی تا اونها برات پرداخت کنند. و طبیعتا یه مبلغی رو بعنوان کارمزد ازت دریافت میکنند. 

برای اینکه محکم کاری هم کرده باشی هر بار که یوزر و پسورد رو به payment24 میدی، بعد از پرداختشون، پسوردت رو عوض کن.

4- منبع خود سایت هتزنر هست. خبر ها رو میزنه. میتونی چک کنی و در جریان تغییرات باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

بهتر با ی مثال بگی ممنون

مثلا من ی سرور خریدم ا

خب

بعد سه روز بعدش هم 

ی سابنت گرفتم

بعد سوالم اینع فاکتوری ک برام ایجاد میشه جداست یعنی فاکتور برا پول سرور جدا و برا سابنت جداست(چون اونا رو در یک روز خریداری نکردم)

2.نمی شه خودم تعیین کنم فاکتورا کی ایجاد شن اگه میشه جطوری

3.این سوالم شبیه سوال یک هست می گم مثلا من سروری ک گرفتم و چند روز بعد هم براش سابنت گرفتم در ماه های بعدی هم فاکتورشون یک روز ایجاد میشن؟

4.فاکتورو کی هتزنز ایجاد می کنه و سربرگ invoceداخل چیه

5.داداش این سایتpayament24ادرسش چیه میشه اعتناد کرد یا ن سایت مشهوریه؟

داداش ممنون میشم  پنجتا رتا رو جواب بدی همچنین ممنون میشم سوال ها رو  برا حالت های اولین خرید یا چندمین ن خرید در هتزنز در تظر بگیری و ماسخ بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

1-هرچی خرید کنید تمامش یه فاکتور میشه ماه بعد میاد. دوست عزیز اینها رو جای اینکه سوال کنید میتونید امتحان کنید تا نتیجه ش رو ببینید.

2-3- بهتره تیکت بزنید به امور مالی هتزنر و ازشون این مورد رو سوال کنید. چون بشخصه من اینقدر قضیه رو واسه خودم پیچیده نمیکنم. سر یه روز مشخصی در ماه فاکتور صادر میشه برام و همون روزم پرداخت میکنم.

4- اینم تکراریه! یکبار گفتم تو پنل هتزنر هست. همونجایی که مابقی سربرگ ها وجود داره. متاسفانه امکان ارسال عکس و فیلم اموزشی  نیست. کافیه یکم با دقت به پنل خودتون نگاه کنید.

5- این مورد کافیه اسم payment24 رو تو گوگل سرچ کنید!!! ضمنا قابل اعتماد هست. وقتی پی پال ندارید، این سایت می تونه پرداخت های الکترونیکی شما رو انجام بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

داداش ممنون میشم جواب این سوال بدی تمام مشکلاتم حل میشه

من ی سرور امروز بگیرم و بعد چند روز ی سابنت بگیرم 

پولشون در ی روز حساب میشن؟ یعنی برا هردو ی فاکتور ایجاد میشه مثلا اگه پانزدهم برام فاکتور بدم و من سابنت چهاردهم خریده باشم ایا اونم با پول سرور مانزدهم پرداخت میشه یعنی ی فاکتور براش ایجاد میشه؟ و ایا هرچی بخرم تو ی فاکتور کلی بید مرداخت کرد

2.فاکتورها چند بار در ماه و چه تاریخی ایجاد میشن و ایا امکان تغییر تاریخ ان هس چگونه

3.تاریخ انقضا سرور چیه؟؟

ممنون میشم سه تا رو جواب بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

1-2- همونطور که گفتم یک جا میاد. حداقل برای من که اینطوری بوده، مابقی دوستان رو نمی دونم. ساب نت رو هم که چند روز بعدش سفارش می دید، فاکتورش ماه بعد اضافه میشه به فاکتور های قبلی تون.

واسه اینکه زمان فاکتور رو تغییر بدید، تیکت بزنید به هتزنر ببینید امکانش هست یا نه. من چون تاحالا برام پیش نیومده نمیتونم پاسخ قطعی بدم.

همونطور که گفتم این موارد رو از خودشون بپرسید. سیاست های هر شرکتی ممکنه هر روز یه تغییری بکنه. با مشتری جدید یه طور برخورد کنند با جدید ها یه شکل دیگه. بهتره از خودشون بپرسید تا به دردسر نخورید.

3- تاریخ انقضا رو کجا دیدید؟! اگر منظورتون تاریخی هست که در پنل هتزنر نشون میده، منظور تاریخ سر رسید فاکتوره. یعنی سر اون تایم فاکتور براتون صادر میاد اگه پول رو واریز کنید سرور تمدید میشه، اگه نه که سرور رو می بندن و از پنل شما حذف خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

حالا اگه من اولین خریدم باشه چی میشه

یعنی اگه اولین بارن باشه سرور بخرم پول سر ماه باید بدم یاا دو سه روز بعد..... و براساس اون فاکتورا تعیین میشن؟

2.بعضی دوستان گفتم فاکتورر دو بار در ماه یک روز در تاریخ یکم و بار دیگر در تاریخ پانزدهم ایجاد میشن درسته؟ اگه نه پس چه تاریخای ایجاد میشن مثلا برا تو

3.اگر من گفتم ی سابنت بخرم چهاردم و مثلا پول سرور پانزدهم باید داده بشم این سابنت رو اگه در چه تاریخایی می گرفتم رو تاریخ پانزدهم هم به فاکتور اضاف می شد

4.ای سوال چهار و پنجم جواب بده 

در سوال چهار مثلا من ی سرور خریدم و فاکتورش دوسه روز دیع اومد و مرداخت کردم بعد پرداخت فاکتور رفتم ی سابنت گرفتم بعد اخرماه یا تاریخ صدور فاکتور  ...برا دوتاشون ی فاکتور ایجاد میشه

6.امکان اصلا داره هتزنز برا کسی دو فاکتور بزنه؟ در ماه (حتما جواب بده)

شیش تا رو ممنون میشم جواب بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

برادر این برای چندمین باره دارم عرض میکنم این مورد ها رو از خود هتزنر بپرسید. هرکسی نسبت به نوع خریدی که میکنه ممکنه متفاوت باشه سررسید فاکتورش.

ضمنا اینقدر پیچیده نکنید یه پرداخت ساده رو. بهرحال ماهی 4 بارم فاکتور براتون بیاد، باید پرداختش کنید. نگرانم نباشید هتزنر حساب کتابش دقیقه پول اضافه ازتون نمیگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری