رفتن به مطلب
انجمن تایم کد
  • 0
mehdiershadi

خرید سرور

سوال

داداش سرورتون رو خودتون سفارش دادید؟

میشه ی اموزش از خرید سرور با عکس بزارید اخه دادم دوستم برام گرفت چون پی پال ندارم اگه میتونی تورو خدا نشونم بده 

3.نحوه گرفتن پی پال چطوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

1- بله ما چون سایت وب هاستینگ هم داریم (riranet.com) خودمون سفارش میدیم.

2- چیز پیچیده ای نیست. می رید تو سایت هتزنر یا هر دیتا سنتر دیگه. معمولا یه قسمت سرور دارند. سرور مورد نظر رو انتخاب میکنید و order می دید. بعدم ازتون تصویر پاسپورتتون رو میخواد. و مبلغ رو هم که یا پی پال پرداخت میکنید. امکان تهیه اموزش تصویری نیست. چون کلا چیز پیچیده ای نیست. یه کوچولو اشنا باشید یه زبان حله. شما از دیجی کالا میخوای خرید کنی آموزش خاصی لازم داری؟! خرید از دیتا سنتر ها هم بهمون اندازه راحته. از این ادرس میتونی سرورت رو انتخاب کنی و سفارش بدی.

3- پی پال ایران رو تحریم کرده، پس از طریق ایران نمی تونی بسازی. بهتره به یکی از بستگانتون که خارج از ایران هستند بگید براتون یه دونه با مشخصات خودشون بسازند. چون پی پال برای تایید هویت شما ازتون قبض برق و تلفن رو میخواد و همینکه بفهمه از ایران هستید حسابتون رو میبنده.

ملتی هم که الان تو ایران پی پال دارن یا از طریق بستگان خارج کشورشون اقدام کردن، یا با وی پی ان یا وی پی اس تحریم رو دور زدن با پاسپورت جعلی در پی پال ثبت نام کردن، که این راه دوم اصلا توصیه نمیشه. چون دیر یا زود پی پال می فهمه و حسابتون رو با هر چی پول توشه می بنده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش کلا بعد خرید سرور از هتزنز باید چه کارا و کانفینگایی کرد

میشه بگی با جزعیات(اموزش نمی خوام فقط نام ببری چیکارا باید کرد) مثلا برا سرور x40

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

خیلی کارها! بستگی داره واسه چه کاری سرور گرفتی. نصب مجازی ساز. سفارش ای پی. نصب و کانفیگ وی پی اس ها( خود این کلی کار داره که بسته به کاری که میخوای بکنی باید تو نت بگردی اموزش هاش رو پیدا میکنی)

در ضمن دیگه ex40 وجود نداره. هتزنر برای سفارش های جدید حذفش کرده و جاش سرور های جدید قرار داده.

پ.ن. دقیقا میشه بفرمائید چرا این تاپیک رو تو بخش "نرم افزار 3dmax" ایجاد کردید؟!!!

با تمام احترامی که براتون قائل هستم ولی باید عرض کنم این اخطار آخر هست. لطفا به نظم انجمن احترام بگذارید. بنظرتون خودخواهی نیست که فقط به فکر این باشید که جواب سوالتون رو بگیرید و تمام؟! پس فردا سوالات شما ممکنه به کار 4 نفر دیگه هم بیاد. پس لطفا دقت کنید کجا سوالتون رو مطرح میکنید!

تاپیک به بخش مربوطه منتقل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

داداش شرمنده دیگه تکرار نمی شه اخه دقت نکرده بودم ممنون از اطلاع رسانی

2.داداش چند تا سوال دارم نگو ک پرا تو بخش مربوط نفرستادی پاسخاشون کوتاهن

3.وقتی سابنت خریدم کی اطلاعاتش ....

اخطار آخر رو می دم دوست عزیز. دفعه بعد اکانتون برای یه مدت از دسترس خارج میشه. 

به قوانین احترام بگذارید. و همینطور به کسانی که در آینده قرار این تاپیک رو مطالعه کنند.

فقط در مورد سوال اخرتون این توضیح رو بدم که امکان اینکه من مو به مو بخوام براتون مدیریت سرور رو توضیح بدم وجود نداره. طبیعی ست این کار نیاز به مطالعه بیشتر از جانب خودتون داره. در اینجا بیشتر میشه به مشکلات یا مورد های جزئی پرداخت. برای کانفیگ یک سرور، در پست قبلی تیتر وار اشاره کردم چه مواردی رو باید انجام بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

باشه همونطور ک گفتم تکرار نمی شه دیع

سوال اخرم  متوجه نشدی گفتم مثلا سابنت ک گرفتم کی اطلاعاتشو بهم میدن

داداش من ننی دونم چطور ازت تشکر کنم خیلی بهم کمک کردن امیدوارن ی روز بتونم جبران کنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سوال اخرم  متوجه نشدی گفتم مثلا سابنت ک گرفتم کی اطلاعاتشو بهم میدن

داداش من ننی دونم چطور ازت تشکر کنم خیلی بهم کمک کردن امیدوارن ی روز بتونم جبران کنم 

طبق قانون خودشون نهایتا تا 24 ساعت بعد از سفارش. هم ایمیلش برات میاد هم تو پنلت مشخصه.

برای تشکر هم اگر واقعا براتون چیزی به اسم ذکات علم اهمیت داره، می تونید هر مبحثی رو که یاد گرفتید به صورت یه مقاله آموزشی یا فیلم آموزشی در انجمن قرار بدید تا دیگران نیز استفاده کنند.

گفته بودید نصب میکروتیک روتر رو بلد هستید. میتونید از همین جا شروع کنید.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

تمثلا اگه مت سابنت 27بخرم تمام ایپی های سابنت 27داخل پنل هتزنز در سربرگ ipها هس؟

چشم اموزش کانفینگ روتر رو ک دوست عزیزم درس کرده و من از روش یاد گرفتم می زارم + انجمن تایم ک رو شلوغ می کنم و بنرشو چندجا می زنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

تا دو سه روز اتی می دمش

من طبق این یاد گرفتم

من اگه ی سوال در اینجا بپرسم مشکلی نداره

اگه ایبوز و اسپم دریافت کردم از چه راه هایی برطرفش کنم

اگه اشکال داره بگو در تاپیک خاص ایجاد کن و اینجا جواب نده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری