• 0
mehdiershadi

بیشتر در مورد ایبوز و کمی در مورد فاکتور

سوال

ارسال شده در

سلام من اولا ی تاپیک جدا باز کردم مرتبط با موضوعم میشه این جوابا رو تک تک بدید

1.چندبار در ماه فاکتور میاد(مثلا برا خودت)

2.ایا ممکنه  در ماه دو یا چند فاکتور برا کسی بیاد(مثلا برا خوت اتفاق افتاده)

3.اولین بار ک سرور گرفتید کی هزینشو پرداخت کی پرداخت کردید

4.ایبوز ک میاد ایپی بسته میشه درس؟ از کجا باید فهمید بسته میشه و کدوم ایپی بسته میشه+هرموقع ایبوز اومد لازم سرور خاموش کرد؟ و بعد وقتی مشکل حل کردم چطوری بشون ایمیل بفرستم

ممنون میشم 4 سوال جواب بدید

سوال 4 رو اگه قسمت قسمت جواب بدید ممنون میشم

تاپیک هم تکراری نی و سوالات جدیدن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

اولا من اطلاعات سرور های خودم رو بشما نمی تونم بدم. شما هم بکسی نده. دوم اینکه بنده به شما چندین بار توضیح دادم که برای هر کسی فرق میکنه. سوم اینکه از خود بخش مالی هتزنر سوال کن، با توجه به سرور هایی که خریدی خودشون بهت توضیح میدن. خواهش میکنم دیگه سوال در مورد فاکتور نپرسید که جوابی از این واضح تر ندارم بدم. باز هم تاکید می کنم این جور مسائل که برای هر کس به یه شکلی هست رو از خود هتزنر بپرسید.

در مورد ابیوزم باز قبلا توضیح دادم!!! شما بزار برات ابیوز بیاد بعد! به عدد موهای سرتون ابیوز های مختلف هست. با توجه به اینکه چه حرکتی انجام دادین که ابیوز اومده، ممکنه سرور رو آف کنن یا فقط یه اخطار الکی بدن و رد بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

داداش شرمندع مشکل فاکتورم با سوال زیر حل میشه و دیگه خاتمه میدم در مورد فاکتور

داداش نمی تونی ی عکس از  داخل invoices سرورت بدی بعد وقتی اینو زدم و واردش شدم رو چی بزنم پرداخت شه

2.دادا شما موقع خرید سرورتون چ سیستم عاملی براش انتخاب کردید یا گزینه rescue system زدی؟

3.داداش تو دادی ب کی برات می پال ساخت برامنن بسازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

1- امکان گذاشتن عکس نیست.

2- فرقی نداره. چون در نهایت خودت باید Esxi روش نصب کنی.

3- تو نت بزن اموزش ساخت پی پال. چهل تا آموزش میاد.

یه بارم توضیح دادم، ساخت پی پال مثل ساخت اکانت حی میل هست. تازه راحت تر. ولی نکته مهم اینه شما باید با مشخصات یکی در خارح کشور بسازید. چون اگه بخوای با مشخصات فیک (قلابی) بسازی، 4 روز دیگه یهو می بینی پی پال اکانتت رو بلاک میکنه. و بعدا ازت قبض اب و گاز می خواد. شما هم که نداری، در نتیجه اکانتت واسه همیشه بسته میشه.

پس همونطور که قبلا گفتم، بهتره یا بدی یکی خارج کشور برات بسازه و بعد اکانت رو در اختیار شما قرار بده. یا بی خیال این دردسر ها بشی و بدی سایت payment24 برات پرداخت کنه.

ضمنا گول این ملتی که میگن فلان قد بده ما برات پی پال وریفای شده می سازیم رو نخور. یا یه اشنا پیدا کن اونور برات بسازه. یا برو سراغ payment24.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

کلا چند سوال کلی دلرم بعد این همه تاپیک و مشکلات

1.حالا ک امکان عکس از بخش فاکتور نی میشه اینو بگی کفاکتور ها کلا در روز پرداخت ایجاد می شن یاده روز قبل پرداختم ایجاد میشن؟

2.بعد وقتی داخل invoicesشدم روچی بزنم برا پرداخت(شرمنده یکم سوالم سادست)

3.کلا اگع بخوام تیکیت بزنم ک بگم سرور مثلا خرابه یا ....کدوم گزینه رو انتخاب کنم server requst or server problem

و چه موقع server problemانتخاب می کنیم و چ موقع دیگری رو

4. منوی بوت بد منو بایوس فرقش چیه و ما موقع نصب esxi باید  منو بوت رو انتخاب کرد بایوس ؟

5.بالاخره ما این ترفند پیداکردن کارت شبکه و نام مادربورد و پیدا نکردیم میشه توضیح بدی مثلا سرورمن از همه لحاظ عین سرورتو...نگو مادربورد هر سروری فرق می کنی بالفرض مادربوردمن مثل توهه

6.یکم راجب قوانینین هتزنز بگو چطوریه ......ایمیل کی ها می فرسته ....برا چی ایبوز می ده و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

1- شما یه چیزی که سفارش میدی معمولا یکی دو روز بعدش فاکتورش برات میاد تا یک هفته هم وقت داری پرداخت کنی.

2- یه دکمه بیشتر نداره که میره تو صفحه پی پال.

3- problem وقتی سرور خرابی داره.

request وقتی درخواستی یا سوالی داری ازشون.

4- کلا نفهمیدم چی نوشتی!!!

5- شما چرا راه دور میری؟! هر وقت تونستی کارت شبکه و مادربرد یه سیستم معمولی تو خونت رو در میاره، واسه سرور میتونی.برای اینکار باید یه شناختی از بوت مادر برد و اطلاعاتی که وقت ریست رو صفحه مشکی میاد داشته باشی. واقعا نمیتونم راهنمایی ت کنم.  بی خود نیست که برای مدیریت سرور دو درس network+ و A+ رو در نظر گرفتن. بنظرم کتاب هاش رو تهیه کن و مطالعه کن. راه میان بری وجود نداره.

6- این دیگه از اون سوال ها بود!!! مثل اینه من بگم یکم از ایران بگو؟ چه خبر! به سوال های کلی مثل این نمیتونم حوابی بدم. هر وقت مورد خاصی براتون پیش اومد سوال کنید در خدمتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

در جواب سوال یک .....نیگم مگه فاکتور کلی ننیاد جرا میگید وقتی سفارش دادید فاکتورش میاد (یعنی تکی میاد)یا به فاکتور قبلی اضاف میشه و میاد .......

2.مادربرد ب انگلیسی میشه چی و کارت شبکه سرور ب انگلیسی چی میشع

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

1- شما انصافا چند بار این سوال رو پرسیدی؟! و من چند بار در مورد فاکتور ها توضیح دادم؟!!! ایندفعه سوال تکراری بپرسید بن میکنم. وقتی من وقت میزارم جواب شما رو میدم ولی 4 روز بعدش یادتون میره چی گفتم و دوباره سوال تکراری می پرسید، یعنی کوچکترین ارزشی برای وقتی که من میزارم قائل نیستید.

2- motherboard - network adapter

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری