• 0
aliiiii

مشکل فعالسازی cuda در after effect cs6

سوال

ارسال شده در

سلام.بنده طبق آموزشی که تو سایت مطرح شده خواستم که فناوری cuda رو تو افترافکت cs6 فعال کنم اما با این ارور مواجه شدم: After Effects error: Ray-trace 3D: Ray tracer failed to launch. کارت گرافیکم هم nvidia geforce gtx 750 ti هست.میدونید چجوری باید این مشکل رو حل کرد؟

البته تو افترافکت cc این مشکل وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

ارسال شده در

• 0

سلام.

دو احتمال وجود داره. یک اینکه کارت گرافیکتون update نیست. دوم اینکه اسم کارت گرافیک را درست تایپ نکرده اید. حتما حروف کوچک و بزرگ را در اسم کارت گرافیک دقت کنید.

می تونید فایل متنی که در پوشه برنامه تون کپی کردید رو اینجا قرار بدید تا چکش کنم.

ضمن اینکه اگر تو cc مشکل ندارید، دیگه لزوم استفاده تون از cs6 چیه؟! cc هر ورژن پایدارتری هست و هم امکانات بیشتری داره. 

در اخر لطفا وقتی تاپیک جدید باز می کنید دقت کنید در بخش مربوطه به ان ایجاد شود. شما سوال افترافکت دارید بعد تاپیک رو تو بخش اینترنت باز کردید!!!

تاپیک به بخش افترافکت منتقل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

• 0

تنها مشکل من با cc واسه پروژه fashion city هست که از سایت خودتون دانلود کردم.این پروژه رنگهاش توی cs6 درسته اما توی cc کلا بهم ریخته و خرابه.

عکس اول مربوط به cc هست و عکس دوم واسه cs6 و همونطور که مشخصه رنگبندی cc بهم ریخته هست(البته احتمال قویتر اینه که تنظیمات ابتدایی خاصی داره و من بلد نیستم!!) لیست کارت گرافیک cs6 رو هم گذاشتم ضمن اینکه همونطور که ملاحظه میکنید کارت گرافیک هم آپدیته.

ویرایش شده در توسط aliiiii
sajadtop پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

منم پروژه رو چک کردم و متاسفانه در cc مشکل شما رو دارم. دلیلش هم مربوط به رنگ ها نیست. فایل های matte که در پروژه استفاده شده Compress شده است. بخاطر همین افتر جدید بعضی از اونها رو نمیشناسه.

یعنی فایل های مت باید به صورت سیاه و سفید باشه. اما بعضی هاشون رو که چک می کنی به رنگ سبز دیده میشه!

فعلا که راه حلی براش پیدا نکردم. اگر ترفندی پیدا کردم حتما اطلاع میدم بهتون.

aliiiii و sajadtop پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

احسنت من همش فک میکردم مشکل از منه ....اوکی مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

ممنون بابت پیگیریتون.باقی پروژه ها این مشکلو ندارن ولی بخاطر این یه پروژه مجبورم هم cc رو داشته باشم هم cs6 رو/emoticons/have-a-nice-day.png">

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در

• 0

بله طبیعیه مابقی این مشکل رو نداشته باشند. چون توی این پروژه از فوتیج های matte استفاده شده.

sajadtop پسندیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری